Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen I. fokban érett...

25 hetesen I. fokban érett lepény és átlagosnál több magzatvíz. Aggódjak?

Figyelt kérdés

Orvoshoz pénteken megyek, tőle akkor tudom megkérdezni, hogy mi ez és van-e teendőm.


Valakinek volt esetleg hasonló? Mi okozhatja ezeket? Tehetek valamit?


Köszönöm a segítséget!


2014. febr. 26. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Cukroddal mi a helyzet?
2014. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elvileg tökéletes, kétszer nézték (a nagyobbik fiam nagy súllyal született), most a tegnapinál 6,3 lett a kétórás.
2014. febr. 26. 21:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a cukrom miatt nézték ezeket, mert az enyém szar volt. Esetleg kérdezd meg az orvostudakozo.hu-n Dr. Hamvas Ferencet. Hátha mond valamit.
2014. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél nekem is sok vizem volt, de az ég világon nem volt semmi gond a cukrommal és semmi mással. Ez adottság, kinek mennyi vize van. Ja, és még azt sem mondhatták, hogy nagy méretű gyereket szültem, ugyanis 2,5 kg volt (bár 3 héttel hamarabb jött helyhiány miatt)


Most tegnap voltam UH-on, 27 hetes vagyok és nekem is azt mondta a doki a lepényemre, hogy I.fokban érett lepény.


Rákérdeztem, hogy az most akkor nem jó????


Erre azt mondta, hogy az tökéletes! Bőven van benne még tápanyag a babának :)


Úgyhogy én nem aggódom :)

2014. febr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek! :)


Így már talán kibírom holnap estig, a dokilátogatásig.

2014. febr. 27. 11:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem a kórház osztályvezető főorvosa vizsgált meg magán úton a 19. hétben. 1. fokban érett lepényt írt rá a papíromra, de ezzel kapcsolatban sem jót, sem rosszat nem közölt, így nem aggódom. Elegem van belőle, hogy egy kismamának mindig aggódnia kell valamin (pl hetekig a lepény miatt stresszeltem).

A több magzatvízzel kapcsolatban a világért sem szeretnélek megijeszteni, csak azt írom, amit hallottam. Az orvosom egyik páciensénél is ezt diagnosztizálták, és a biztonság kedvéért befektették 2 napra, végül a 41. napra született meg a babája, ez csak egy óvintézkedés volt.

Minden jót kívánok Nektek!

2014. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jesszus, de hülye vagyok, 41. HÉTRE született meg az egészséges kisbabája. :)
2014. febr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

:)

Köszönöm Neked is! Inkább fektessenek be két napra, mint, hogy baj legyen :) :)

2014. febr. 27. 15:52
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha esetleg másnak tanulságos lehet:

A korábbi meszesedés oka az, hogy régen dohányoztam (már három éve abbahagytam).


A több magzatvíz miatt háromhetente kell kontrollra járnom, a cukrom jó, de azért még szigorúbban diétázom.

2014. márc. 4. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!