Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az "megérett a méh...

Mit jelent az "megérett a méh a szülésre"? És ezt az orvosok hogyan tudják megnézni?

Figyelt kérdés
III.foku a lepényem,ma volt magzat víz vizsg, 1111 re vagyok nyitva. A doki mondta holnap menjek be lelet bemutatásra és pénteken idítanal ha addig magától nem fog.De hallottam erről a méh érettségről. Hogy is van ez?

2012. febr. 15. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

A lepeny mar nem tudja sokaig ellatni rendesen a funkciojat mivel a terhesseg alatt folyamatosan oregszik, es elhal. A IIIas az utolso stadiuma. Elkezdtel tagulni is, a mehszaj mar 1 cm-re nyitva van.

Hanyadik hetben vagy? Az adatokbol amit irtal, ha olyan 36. heten felul vagy, az mar jo.indulhat a szules... ,sok sikert!

2012. febr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hnap lessz 40. :-D . Értem .Köszi. Azért kérdezem , mert ma voltam ugye crg-n flowmetrián meg néztek egy maghatvizet is (nem volt kellemes) és a doki mondta ,hogy hnap menjek be leletbemutatásra,és valszeg pénteken megindítják,ha addig nem indul be magától. Eggyik kismamának ma volt bemutatása 40+3 napos és azt mondták neki h max hétfőn indítják neki,mert a méhe nem érett még meg a szülésre. Ezt ők honann tudják?
2012. febr. 15. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a" kifejezest" az osszes szules megindulasat befolyasolo tenyezore hasznaljak. Lepenyre, mehszaj tagulasara stb. De ebben nem vagyok biztos sajnos.bocsi... sok sikert a szuleshez!
2012. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az en dokim ezt akkor mondta, amikor a ctg-m mar nem volt full egyenes, hanem voltak kozben kisebb es nagyobb osszehuzodasok, tehat mar volt egy alap mehtevekenyseg. Akkor mar dolgozgatott a mehem, keszult a szulesre, megerett ra, igy mondta a doki.
2012. febr. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!