Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért lehetséges, hogy a...

Miért lehetséges, hogy a kozmetikus azt mondja terhesség alatt engedett a szőrtelenítő krém használata (bikini vonalra), az orvosom meg, hogy csak a lábon?

Figyelt kérdés
A kozmetikus a gyanta´za´st nem va´llalja be, rizikó miat,a borotva´lás egye nehezebb,na meg nem tudom rendesen megcsina´lni a pocakomto´l.26 hetes terhes vagyok.
2007. okt. 12. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Érdekes a kozmetikusod,az enyém simán legyantázott,volt amikor meg magamnak gyantáztam.A borotva a legegyszerűbb,ha jó éles még kipattogni sem fogsz.A bikinivonalat én tükörből borotváltam,ill. a párom szivesen megcsinálta.Próbáld ki!
2007. okt. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Az én kozmetikusom azt mondta, hogy szülés előtt alló nőket is gyantázott már, annyi volt a kellemtlensége az egésznek, hogy a baba nem díjazta a fájdalom érzését és mozgékonyabb volt. A nőgyógyászomat mikor kérdeztem azt mondta, hogy nyugodtan gyantáztathatok, igaz akkor meg csak 2 hónapos voltam. Szerintem keress meg egy másik kozmetikust és kerd ki az ő véleményét is. A krém talán ártalmasabb mint a gyanta.
2007. okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikushoz nem járok, ebben nem tudok segíteni, de nekem is a párom szokta leborotválni:-)

Kismamának nagy könnyebbség, a párom meg még élvezi is.-)

Próbáljátok meg.-)

2007. okt. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szülés előtt 1 héttel voltam teljes alsó gyantázáson és a szülész is jobban örült, hogy nem kellett ezzel foglalkoznia. Szerintem semmilyen veszélye nincsen.
2007. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!