Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Márciusra kiírt kismamák hogy...

Márciusra kiírt kismamák hogy vagytok? Várjátok már a kiírt napot?

Figyelt kérdés
Mekkora a pocakotok (akinek van kedve képet is rakhat fel)? Mekkora már a baba? Fiú vagy lány? Hogy fogják hívni?
2014. febr. 27. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Március 16-ra vagyunk kiírva a 3. babámmal aki csajszi. Két fiam után Ő lesz a mi kis Hannánk. Nagyon várjuk. Óriási a pocakom és még mindig forgolódik. 36. héten már 3 kg felett volt. Mostmár nehéz ellátni a másik két fiamat. Hamar fáradok és nehéz sokszor hajolni is. De persze megoldom. Segítsègem nincs. A férjem 12 órázik a héten. Fiaim 7ill. 8 nappal hamarabb érkeztek. Remélem ő is picit korábban szeretne látni munket, különben bajban leszek a sùlya miatt. Jelenleg 13 kg-ot azedtem fel. És Te kedves kérdező?
2014. febr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gyönyörűséges ***** válasza:

Jovohet kedden leszek 40 hetes, masodik baba, szinten lany, Kinga lesz a neve. Sulya kb 2,5-3 kg kozott van, en kb 12-14 kg-ot hiztam. Nincs nagy pocakom szerencsere, a nagyobbik lanyom 21 honapos, van dolgom mellette :) ot 4 nappal hordtam tul.

Nagyon varom mar a szulest, remelem kulonleges elmeny lesz, haboritatlan, csendes szulest tervezunk, homeopatiat hasznalom mar a 37.hettol, iszom a malnalevel teat, bizok benne segiteni fognak engem es a babat :) Joslo fajasok vannak, ejjel keveset alszok sajnos, neha jobb, neha rosszabb.

Jo egeszseget mindenkinek :)

2014. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már nemsokára eljön a mi időnk is :)

Én március 28-ra vagyok kiírva de szerintem kizárt hogy addig viszem mert rengeteget keményedek. Ti nem szoktatok keményedni? Első babámat várom aki kislány. Már nagyon várom hogy láthassam. Minél jobban telik az idő annál jobban tartok a szüléstől. Mindenki ijesztget. Gyógyszereket szedtek? Én a terhesvitamint vérképzőt és magnéziumot szered. Mikor kell abba hagyni a szedésüket? Nekem sincs amúgy nagy pocakom. 1 nap kb 4 liter vizet megiszok annyira szomjas vagyok, de este vagy 10× megyek pisilni :)

2014. febr. 28. 07:23
 4/4 A kérdező kommentje:
A nevét még nem tudjuk. 35 hetesen volt 2600 gramm úgyhogy a 3 Kg-ot el fogjuk érni
2014. febr. 28. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!