Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején hogy találtál...

Terhesség elején hogy találtál rá az orvosodra, mi alapján döntöttél?

Figyelt kérdés

Babát tervezünk, 1. terhesség lesz :) Eddig SZTK-ba jártam nőgyógyászatra, de szeretnék találni egy orvost, aki szülész-nőgyógyász, és a Szent Margitba szeretnék majd szülni. Hol találhatnék ilyen orvost? És a védőnő? A házidokim a régi, a III.kerületben van, de azóta elköltöztünk, így lehet más kerületi védőnőm, és a régi házidokim?

Előre is köszönöm a válaszokat! Talán 3hkm :)


2014. febr. 27. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Dr Lévárdi Ferenc szülész nőgyógyász főorvos megtalálod 06309446898 a telo száma. Én nála szültem mind két gyermekem. Nagyon rendes olcsó és jó. Margit kórház főorvosa. Ö a leg jobb.
2014. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) A Margitban rendel, vagy van magánrendelője? Bocsi a buta kérdésekért, de ezekről fogalmam sincs.
2014. febr. 27. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Én eleinte Dr. Banczik Zoltánnál kezdtem, de sajnos nem vagyok jó véleménnyel róla. Van egy érdekes stílusa is, de leginkább az bántott, hogy soha semmilyen papírt/leletet nem kaptam a terhességem elején a vizsgálatról és nem kaptam kellő felvilágosítást.

Aztán egy ismerősöm által mentem el a jelenlegi orvosomhoz , Dr. Erdélyi Zsolt - Uzsoki kórház és maximálisan megvagyok vele elégedve. Alapos, profi és nagyon megbízom benne. Nekem is első babám lesz, így a szülési körülményekről még nem tudok semmit írni, de bízom benne és ez nagyon fontos, hogy nyugodt legyél , hogy jó kezekben vagy. :-)

Boldog babavárást!

32hkm

2014. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!