Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség 7 hetében jött...

A terhesség 7 hetében jött meg az éhgyomri inzulin eredményem (nem terheléses). Az érték 10,58 lett, azonban ennek 8 alatt kell lennie. Tudnátok tippeket adni, esetleg valakinek volt hasonló, le lehet ezt vinni?

Figyelt kérdés
Köszönöm.

2014. febr. 27. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Doki által javasolt diéta.
2014. febr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inzulin, tudod magadnak mérni?
2014. febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez rettentő magas. Az éhgyomrinak nem 8, hanem 6 alatt kell lennie (nem tudom, honnan vetted a 8at). A terheléses eredménynek kell 7,8 alatt lennie, de már ott is 7 fölött minimum diétára fognak. Ez nem egyszerű diéta lesz, hanem rendesen inzulin kell. Gondolom viszed a dokihoz a papírt (minél hamarabb kéne), ő be fog utalni a diabetológiára. Ott mindent el fognak mondani. Pánikolni nem kell, de ez tényleg nem az az érték, amit otthon magadnak "kezelgetsz".
2014. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jól megijesztettetek.

Amúgy a cukor értékem jó lett.Nem értem az inzulint miért lett ennyi.Nekem azt mondta ne egyek édességet és egészséges életmód.

2014. febr. 27. 14:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Juj, 1000 bocs. Vmiért a cukorértékre gondoltam automatikusan, és ennek megfelelően írtam a véleményemet!!!

Az inzulinnál vsz ez nem olyan súlyos gond, mert sok helyen még 25ig is elfogadják.

Még1szer BOCS!

2014. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 12 körülivel estem teherbe, akkor kezdtem el a metet, de már nem építettem fel tovább (még csak napi félnél jártam) a férjem és az endokrinológusom tanácsára. A férjem írt utrogestant, hogy minden rosszra gondoljunk (szerintem ha elmondod, hogy IR gyanús vagy, ír a nőgyógyászod), de nem volt semmi gond, már két éves a lányunk. Nálunk is így volt egyébként, elkezdtük a kezelést, és akkor még úgy voltunk vele, hogy biztosan nem sikerül, de azért végülis már mehet élesben a dolog, ártani nem árt alapon (addig védekeztünk), és a 2. hónapban a legnagyobb megdöbbenésünkre megérkezett a pozi teszt.


160 grammos CH diétát csináltam végig, sokat sétáltam, és ennyi.

2014. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!