Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 17. hetben vagyok es azt...

Sandi:) kérdése:

A 17. hetben vagyok es azt szeretnem megtudni, hogy normalis e ebben az idoszakban egy kis verzes, mar volt egy kis verzesem a 10. het fele akkor kaptam ra orvossagot azota minden rendben volt, most lehet valami problema? Nagyon felek! Koszii

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mennék orvoshoz!Terhesség alatt a vérzés nem normális!!
2014. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is bemennék vele az ügyeletre. nem biztos hogy rosszat jelent, talán csak egy hajszálér a hüvelyben, de mindenképp megnézetném
2014. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gabszem ***** válasza:
azonnal menj orvoshoz!!!
2014. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a vérzéssel, barnázással mindig orvoshoz kell menni minél elöbb. sok esetben nem elsz baj, de meg kell nézni honna jön és van-e teendő.
2014. márc. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
orvos!
2014. márc. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de nem volt eros verzes csak par pontocska es azota semmi,de hetfon megyek orvoshoz,szerintetek eleg hetfon??
2014. márc. 1. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még ma,lehet éjjel valami baj és esetleg késő lesz segítséget kérni,ne legyen igy, jobb minnel előbb!!! Én ha csak fél pöttyöt látnék rohannék a korházba!
2014. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!