Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tegnapi terhességi UH...

A tegnapi terhességi UH vizsgálaton minden rendben volt. Utána viszont feküdni volt jó, mert egész nap fájdogált a hasam. Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés

2014. febr. 18. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:
nem irtad hány hetes vagy, egyébként az elején normális a hasfájás, persze ha elvislehetetlen akkor nem normális.
2014. febr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
6 hét 4 napos vagyok. Hát feküdni volt jobb, ezért inkább pihentem.
2014. febr. 18. 09:01
 3/10 Lienah ***** válasza:

Nincs baj, ne aggódj!!! Ez teljesen normális. Nekem még mindig fájdogál időnként a hasam (nyúlnak a szalagok, tágul a méhem stb...), ha tehetném én is feküdnék egész nap (de ha te megteheted, hát ki ne hagyd!!).

28+4 hkm

2014. febr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de a vizsgálat előtt nem fájt a hasam, csak a vizsgálat után
2014. febr. 18. 09:06
 5/10 Lienah ***** válasza:
Mert valószínűleg "megnyomott" az UH (hisz még olyan pici, hogy jól rá kell nyomni a készüléket), tippelem nem esett jól a picinek, helyezkedik, amihez meg helyet kell csinálni... Amíg nem vérzel, és fáj brutálisan a hasad, én nem aggódnék a helyedben... Főleg mert a stressz sokkal többet árt a babának.
2014. febr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

tegnap vettem be magneb6-ot. Hát ma már jobb.

Egyébként hüvelyi uh volt, nem hasi

2014. febr. 18. 09:11
 7/10 Lienah ***** válasza:

Attól, hogy hüvelyi UH volt attól még fenntartom a véleményem hogy kellőképpen megnyomott.

Amúgy jajaja magneb6, vagy magnosolv csodákra képes, mondjuk lassan elkezdhetnél vasat, calciumot, folsavat is szedni (de legalábbis nem árt).

2014. febr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát ma már nem fáj úgy a hasam, bízom benne, hogy nem lesz gond. Idegeskedés sem jó.
2014. febr. 18. 09:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne egyezz bele tobb huvelyibe. Nem lesz baj most, ez tobb, mint valoszinu, de en a ferjem tanacsara soha nem egyeztem bele hvuelyibe, es naluk pl. Protokoll szerint mindig hasit csinalnak az elejetol, es csak akkor valtanak, ha eletbevagoan fontos. 5+5nel mar hasin is latszott a szivhang is.
2014. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 12 hétig hüvelyi volt, jobban lehetett látni a hematómát és a vérrögöt , nem okozott gondot.
2014. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!