Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy oldalt mozog a...

Létezik, hogy oldalt mozog a babaám? 17 hetes vagyok, tegnap és ma éreztem először konkrétan a babát. :-) De néha oldalt érzem. Köldök alatt, de kintebb mintközépen.

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet!
2009. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is 17+5 hetes vagyok,kb 1 hete érzem Őt de mindig csak egy helyen,a köldökömtől jobbra vagy 2 újnyival alatta.Érdekes a másik oldalon még sosem éreztem,viszont 3 szor rúgott is,és azt is itt éreztem.Úgyhogy biztosan a babád volt:-))
2009. dec. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha mellsőfali a méhlepény, akkor az tompítja az érzést. Nekem mellsőfali és a jobb oldalon elől van, ott nem is szoktam érezni. Baloldalon mindenhol, és jobb oldalon egész az oldalamnál.

31 hetes

2009. dec. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is csak jobb oldalon ereztem meg csak, uh-on jobb oldalon fekudt leginkabb, ill. jobbra volt a kis laba. 15 h km
2009. dec. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is jobb oldalon éreztem először, a 18. héttől.

Aztán a 25. héten vettem észre, hogy mintha megfordult volna, akkor éreztem mindkét oldalon és középen is a mozgását.

Elöl tapadó lepényem van egyébként. És azóta a forgás óta érzem mindkét oldalon a rúgását, de középen semmi.

28 hetes km.

2009. dec. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!