Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit érzek 6 hetesen az alhasam...

Mit érzek 6 hetesen az alhasamban?

Figyelt kérdés
Tudom hogy 3 hónapos kortól lehet érezni a magzatot először mert én nekem ez a második terhességem. Mégis érzek valamit a méhemnél és mivel egy nap többször is érzem, nem hiszem hogy képzelődöm. Lehet víz? Vagy ikrek? Vagy csak most rendeződik át a szervezetem és azt érzem? Volt már ìgy valaki?
2014. márc. 2. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Bélgáz :)
2014. márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem lehetnek ikrek? Tartok tőle mert volt a családban. Fel vagyok puffadva és nagyon hamar volt erős pozi tesztem.
2014. márc. 2. 23:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért lennének ikrek? Ha fel vagy puffadva, akkor valóban csak ezt érzed. Gondolj bele, hogy csak jobb esetben is pár mm-es az a picike embrió, tehát őt biztos nem is érezheted, már csak azért sem, mert nem mozog. Már ha eszedbe jutott esetleg olyasmi, hogy őt éreznéd. Ahogy írtad, szerveződik át ott minden. Én hat hete szültem, de még mindig érzek apró mozgásokat odabenn. Megy vissza a méh meg rendeződnek a belek. Nálad is ez a szitu. Gratulálok amúgy !
2014. márc. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legelső terhességi tünetek egyike a felpuffadás.Még nem rendeződik semmi,olyan aprócska a kis mákszem,hogy még semmit nem érzünk Belőle,max. hogy hánysz mint a vadászkutya. :D De még 6 hetesen azt se nagyon. Has szurka viszont szokott lenni,enyhe görcsök,mensi jellegűek...Ha ikrek lennének,akár 3-as,azt sem érzed...hisz aprócskák.Tényleg mákszemek.A haspuffadásod sem lehet ,,terjedelmesebb,, ha ikreid vannak....volt egy ikres ismerősöm,kisebb hasa volt 38 hetesen mint nekem 36 hetesen.Nem törvény szerű a nagyobb pocak.

Szóval 1 szó mint 100.Azok szelek...nem a ,,baba,,. Azért szívből gratulálok,nagyon szép,nyugis babavárást kívánok,és jó egészséget.


3 gyermekes anyuci

2014. márc. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Puffadsz, illetve nő a méhed, azt érzed. Ez teljesen normális. Mást ne várjál még 6 hetesen, épp csak egynéhány mm a baba. Ikrek esetén sem érezhetsz ennél többet.
2014. márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egy ismerősöm ìjeztett meg hogy biztos ikrek. Én okos meg bebeszéltem magamnak 27 éves lètemre :D
2014. márc. 3. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!