Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen még nem érzem a...

22 hetesen még nem érzem a babám mozgását ez normális?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok, de eddig még nemigen éreztem. Volt 18 hetesen mikor nagyon pisilnem kellett akkor éreztem mintha befelé rugdosott volna kicsit, mintha a hólyagomat vagy a hüvelyemet piszkálta volna. De azóta semmi. Van hogy napokig nem érzem. Amikor érzem akkor is max ritkán nagyon picit. Nem vagyok túlsúlyos, teljesen normális méretű volt a hasam is. Mikor kezd intenzívebben mozogni?
2014. márc. 2. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne várj túl intenzív dolgot, vagy rugdosást, sokkal inkább olyan érzés, mintha valaki buborékot fújna a hasadban, vagy egy kis pillangó bontogatná a szárnyait :)

Elől tapadt meg a méhlepényed? Mert akkor teljesen normális, hogy még alig érzed.

2014. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Esztu81 válasza:
Ha első baba, akkor ne idegeskedj e miatt. Én is csak kb a 20-22. hét környékén kezdtem érezni olyat, mintha apró pici buborékok szállnának fel a hasamban (mint amikor szénsavast iszol, és érzed a gyomrodban, csak ezt lejjebb :) ) . Aztán napokig, hetekig megint semmi. Ez teljesen normális :)
2014. márc. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
olyat is olvastam hogy van aki csak a 24.-26. héttől érzi, ha a genetikai uhn minden rendben volt, szerintem ne stresszelj ezen :)
2014. márc. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hátsó fali és ilyen buborékolást amit írok olyan 16. hét környékén éreztem azóta nem. Mostanában olyan mintha néha feszülne belülről a hasam alja.
2014. márc. 3. 10:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha feszül, akkor vegyél be magnéziumot, mert az nem túl jó.

Lehet, hogy úgy fekszik, hogy befelé "matat".


Próbáld ki azt, hogy eszel valami édességet, utána lefekszel a bal oldaladra és csak relaxálsz. Nekem ez mindig bejön :)

2014. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!