Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veletek előfordult, hogy...

Veletek előfordult, hogy előbb picit kisebbnek, aztán picit nagyobbnak mérték az első trimeszterben a babát?

Figyelt kérdés
6 hetesen 4 mm, 12 nappal később 18 mm.
2014. márc. 3. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Végig előfordult.

Szülés előtt 1 héttel azt mondták 3 kg felett lesz, erre 2700 g-mal született...

2014. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia! én mentem 14 hetesen uh. azt mondták ez nem 14 hanem 16 hetes a mérések alapján erre mentem 31 hetesen és azt mondták az uh.méretek szerint 32-33 hetes meg 11 hetesn azt mondták 12 ugyhogy ez össze-vissza van... :-)
2014. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pocakon keresztül csak becsült értéket tudnak megadni. De nyugi, ez még azután is elő fog fordulni, hogy megszületik. Legalábbis nálunk nemegyszer megesett, hogy két státuszvizsgálat alatt hosszra összement a gyerek a védőnői méricskélések alapján. Vagy rátette a mérlegre, durván soknak érezte a súlygyarapodást, hát mégegyszer lemérte rögtön, és tök más értéket mutatott a mérleg. És beírt egy harmadik értéket. :)
2014. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetesen mertek 5.5 cm ami eleg kevesnek tunt. Aztan akkor lattam az uh kepen hogy teljesen rossz szogbol merte. Szoval lehetnek elteresek e miatt is. Most 16 hetes 3 napos es 20 cm a teljes hossza. Szoval nem lehetett akkor se olyan pici. Meghat 12 nap az majdnem 2 het. sztem nohet ennyit. Nekem 8 hetesen volt 5.5 mm es aztan 10 napra ra 17mm.
2014. márc. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ill 6 hetesen volt 5.5 es aztan 10 napra ra mar 17 mm.
2014. márc. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!