Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok a kismamák, akik az első...

Azok a kismamák, akik az első trimeszterben veszélyeztetett terhesek voltak, mertek házas életet élni a 12. hét után? Természetesen miután az orvos sem látta ennek akadályát.

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy pár hét múlva már szabad utat kapunk. Viszont aggódunk. Biztosan nem lesz baj, ha az orvos is azt mondta, hogy együtt lehetünk? Leginkább hasonló helyzetben levő kismamik válaszára lennék kíváncsi. Nagyon köszönöm!
2009. júl. 2. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem az elején 2 hematómám is volt, részlegesen levált a placenta... Akkor mi nem szexelhettünk. Véreztem is a 8. hétig. Utána kaptam Utrogestet és onnantól minden oké volt :o) (kop-kop-kop) Aztán szabad utat kaptunk. Nem vittük túlzásba de voltunk párszor együtt. Utána nagyon fájt a pocakom napokig (lehet pszihés alapon is) aztán a 18. héten voltunk együtt és bumm utána 40es fájásokkal kötöttem ki az orvosnál. Onnantól szigorú fekvés, extra adag magnéziummal, 20. héttől nospa. Szóval nálunk nem éppen jó :o( Most 23 hetesek vagyunk, pár napja jobb csak. Mi már nem kockáztatunk. Inkább kibírjuk még ezt a 17 hetet... De gondolom ez egyénenként is változik. Ha szabad utat kaptok próbáljátok ki, ha megy és jó, akkor SZUPER :o) Ha nem, akkor szerintem ne erőltessétek.
2009. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Mi is attól tartunk, hogy vmi gond lesz. Lehet, hogy inkább jobb lenne nem kockáztatnunk. Minden jót Nektek, és köszi!
2009. júl. 2. 11:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg csak próba kérdése.Én elfelejtettem megkérdezni a múltkor a dokit.Ha jövő héten megyek,akkor megkérdem és ha lehet,kipróbáljuk.Aztán meglátjuk.
2009. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Majd várom a fejleményeket! Köszi! :)
2009. júl. 2. 11:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi sem mertünk és nem is lehettünk együtt az első 12 hétben, nagy volt a vetélés kockázata, több okból is.

A 12. hét után elvileg lehetett, de vártunk még, nehogy bajt csináljunk. A 16. héten voltunk először együtt a fogantatás óta, de ha a doki nem tiltja meg, akkor max. havi 1 alkalommal tervezzük.

Még mindig veszélyeztetett terhes vagyok, már most a 17. héten megrövidült a méhnyak és kontraktilis méhet állapított meg a doki. Nálam nem okozott külön problémát azaz egyszeri lightos szex. De jobb félni mint megijedni.

2009. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is hematómám volt az 5.héten el is tiltott a doki.sokat beszéltünk róla h ha lehet merni fogjuk e.aztán a 7. héten azt mondta a doki h szabad óvatosan.Mi szép apránként inkább eleinte csak játszottunk egymással, behatolás nélkül mert az orgazmus nem volt már akkor káros.viszont utána megpróbáltuk és nem volt semmi gond.De máig is sokszor nincs behatolás de mindenki elégedett,viszont nekünk van h minden nap,sőt.viszont arra mindig figyelünk h sperma nem juthat a hüvelyembe!Szerencsés próbálkozást!És nyugodt terhességet kívánok!

Ja nekem a magne B6 ot még mindig 4-esével kell szednem.

2009. júl. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt spontán vetélésem, először ezért nem lehettünk együtt az első 12 hétben, aztán a 12 hetes uh-n látta a doki, hogy hozzáér a méhlepény a méhszájhoz, akkor meg azért nem szabadott.

Most már jó helyen van a lepény, de úgy vagyunk vele, inkább nem kockáztatunk. Lehet örömet okozni máshogyan is egymásnak... :) Persze még sok idő a végéig, de hát ez van, utána majd bepótoljuk. :)

2009. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lányok! Ha gond van, akkor az mennyivel az együttlét után jelentkezik? Azonnal vagy később? Behatolás nem volt, de orgazmusom viszont igen. Baj lehet?
2009. júl. 5. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!