Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhes vagyok....

35 hetes terhes vagyok. Utazhatok 2 órát autóval?

Figyelt kérdés

azért lenne fontos, mert a 11.héten volt egy részleges méhlepény leválásom és azóta tiltva volt a hosszú autós utazás, de nagyon szeretnék már elutazni a rokonaimhoz és megmutatni a nagy pocakomat.

2 óra lenne az út autópályán.


Be lehet vállalni? Nem válik le a lepényem, ugye???


2014. márc. 4. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon szeretnék már elutazni a rokonaimhoz és megmutatni a nagy pocakomat"


EZÉRT nem utaznék ilyen idösen, készíts egy fényképet, és azt küldd el nekik!!!!


Azt meg, hogy ilyen elözmények mellett NEKED mennyire veszélyes, az orvosod tudja megmondani.

2014. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ne itt kerdezd meg. Inkabb az orvosodtol. En 32 hetes vagyok, havonta egyszer utazok ket es fel orat a szuleimhez, elotte nap mindig elmegyek a dokimhoz. Mehszaj vizsgalat, ultrahang stb. Es akkor mindig engedelyt kerek az uthoz.
2014. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmondani, hogy leválik-e. De ha eddig vártál az utazással, akkor 1-2 hetet már kibírhatnál. 36. hétre a baba teljesen kifejlődik, utána már nem számít koraszülöttnek, ha megszületne előbb. Ha megkockáztatod az utazást, akkor legalább olyankor tedd, amikor már nincs akkora "tétje" a dolognak.
2014. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen előzménnyel én nem kockáztatnék.
2014. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Így nem, hogy tiltva van a hosszú autós utazás, mert én így értelmezem, hogy nem oldotta fel a tilalmat az orvos. Ha ő azt mondja, hogy most már nem lehet gond, akkor esetleg. Ha amúgy teljesen problémamentes lennél, akkor azt mondanám nyugodtan, de így mindenképp az orvosra hallgatnék, ha azt mondja, hogy minimális esély is van a leválásra, akkor nem kockáztatnék.
2014. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszélyeztetném a babám életét csak azért, hogy lássák a hasam mások. Jól mondja az egyik válaszoló, küld nekik képet róla.
2014. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nos nekem semmi bajom nem volt és 39 hetesen 4 órát utaztam a sulim városa és a szülővárosom között ahol a dokim volt.Sőt az egész terhesség alatt utaztam.De ha tiltva vagy az utazástól akkor én nem javaslom már úgy sincs sok hátra,babával majd utazhattok.
2014. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha problémás a terhességed akkor szerintem ne utazz, vagy kérdezd meg az orvosodat. Én pl teljesen problémamentes terhességgel a 38. hetet még végigdolgoztam, napi 9 óra ülés az irodában, és kétszer másfél óra utazás. Kérdezd meg az orvost.
2014. márc. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Feltétlenül megkérdezem a dokit és szívem szerint nem kockáztatnék, csak a párom akarja, hogy én is menjek vele.


Nekem fontosabb a baba!!!!!!!!!!!

2014. márc. 5. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!