Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhes vagyok, és...

23 hetes terhes vagyok, és 9kg-ot híztam eddig. Ez soknak számít?

Figyelt kérdés
Nem habzsolom a kaját, viszont megint nagyon vizesedek.Az első terhességem alatt 30kg jött fel,de az is víz volt (szülés után 2nappal már lement 15kg) Most is elfogok menni 30kg-ig?A védőnő szerint nem tudok mit tenni...ilyen vagyok.
2014. márc. 4. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

hát akkor sajnos ezt el kell fogadni...


barátnőm 26 hét körük van, a terhessége elején fogyott 5 kilót, azóta visszaszedett 6ot, így tulajdonképp 1 kilót hízott

2014. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én 25 hetes vagyok eddig 5kg híztam...és kicsit vizesedem is..
2014. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is 23 hetes vagyok és 10 kg-nál járok. A védőnőm kérdezte ha már most ennyinél tartok, mi lesz később.


Átlagos testalkatú vagyok, mondhatni vékony is voltam a terhességem előtt, szinte mindenki azt mondja, hogy nem látszik rajtam. Nekem egyébként is erős csontozatom van, tehát az is rátesz.

2014. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyira örültem az első terhesség után mikor visszanyertem a "majdnem" régi alakomat,pedig akkor nem is figyeltem arra hogy mit mikor eszek.Mostmeg kezdődik ez a fránya vizesedés megint...persze tudom az a lényeg hogy a baba egészséges,de utálok tükörbe nézni, és még hátra van jópár hét. :(
2014. márc. 4. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!