Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes ultrahang? Baba mozgása?

12 hetes ultrahang? Baba mozgása?

Figyelt kérdés
Pár napja voltam a 12. heti ultrahangon, ahol mindent rendben találtak. Az viszont aggaszt picit, hogy az orvos nehezen tudta megvizsgálni, mivel a picikém olyan szögben feküdt és hiába köhögtem, hiába nyomkodta az orvos a hasam, nem akart megfordulni. Láttuk, hogy mocorgott, kezeit is mozgatta, de megfordulni nem akart. Ez ilyenkor normális? Csak pihengetett? Más is járt így? Szívhangja rendbe volt.
2014. márc. 5. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmi gond. Én mikor a 12. hetin voltam szintén nehezen tudtak vizsgálni, mert sok mindent néztek kombinált szűrést is kértünk, így volt amit nem tudott a doki megnézni, így kérte 1 óra múlva menjünk vissza, addig ettem és mikor visszamentem már minden rendben volt.

Amit kellett azt biztos meg tudták nézni.

2014. márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hasonlóan lusti volt a kisfiam. Már mindent csináltunk az orvossal, hogy kicsit arrébb menjen, végül egy óra forgolódás után meg tudta minden szervét nézni. Viszont a védőnőnél rögtön minden alkalommal megtaláljuk a szívhangját, az jobban aggasztana, ha úgy mennék haza, hogy nem találtuk.
2014. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálam a végén fordította el a fejét, meg a kezeit mozgatta. De itthon megnéztem az ultrahangos képet és azon már fordítva fekszik, felfelé néz a kis feje. Úgyhogy gondolom fordult egyet, meg szerintem az orvos sem küldött volna úgy el, hogy nem látott mindent amit kellett volna. Vizsgálat alatt meg olyan kis békapózban volt, lefelé nézett. :)gondolom aludt :)
2014. márc. 5. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:
18 hetes uh-n is sokat fogja még nézni a doki, lehet akkor jobban kedve lesz a picurnak a vizsgálatokhoz :)
2014. márc. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Kedden voltam a 12 hetes uh-n. Nekem pont az ellenkezője volt, annyira mocorgott a pici, hogy alig bírta az orvos kirögzíteni a megfelelő képeket, mert állandó mozgásban volt. Az orvos azt mondta, hogy kis ringispil. :) Jól megdolgoztatta a dokit, hogy mindent megbírjon mérni. :)

2014. márc. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!