Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11+4 hetesen 12 hetes ultrahang?

11+4 hetesen 12 hetes ultrahang?

Figyelt kérdés
Mire megyek ultrahangra 12+4 hetes leszek mensi szerint, de nagyon valószínű, hogy később fogant a baba, 1 héttel kisebb. Viszont akkor a baba csak 11+4 hetes lesz. Ez nem baj? Ettől még látnak majd mindent ami kell?
2014. febr. 28. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
NEm baj, az a pár nap különbség semmit nem jelent.
2014. febr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó akkor is :)
2014. febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
betöltött 12. héten kell: 12+4, pont ideális. a vizsgálatok TERHESSÉGI KORhoz igazodnak, nem a MAGZATI KORhoz. azaz nem a fogantatás idejét, hanem az utolsó menzesz időpontját veszi alapul. így vannak megállapítva az időpontok. ne zavard össze magad a vélt vagy valós fogantatási idővel. a terhességi kort vedd alapul, mert ez alapján lesznek a vizsgálatok.
2014. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11-13 hét között szokták nézni a tarkóredőt,tehát teljesen jó időben mész.Az első gyerkőcnél 11+3 hetesen voltam
2014. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia nem baj, én is így mentem, egy héttel később fogantam valszeg, de a doki ennek tudatában vizsgált. ettől független mindent le tudott mérni.
2014. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, köszi a válaszokat.
2014. febr. 28. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!