Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kellene éreznem...

Mikortól kellene éreznem minden nap a babám mozgását? És milyen "jellegű" mozgást?

Figyelt kérdés
Eddig nem igazan éreztem es màr 19 hetes vagyok..valamit érzek pici mocorgàst de előfordul h 2napig semmit....nàlatok?1baba.
2014. márc. 5. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
én kb. 18-19 hetesen kezdtem el minden másnap érezni, egész lent a szemérem dombnál, bizsergést. Csak pár pillanatig. Aztán egyik napról a másikra egyre feljebb egyre többször éreztem, a 20. hét óta van az, hogy mindennap aktívan érzem és már kívülről is látható. Nekem mellsőfali, ovlastam olyat hogy van aki csak a 24. héttől érezte, szóval nem kell kétségbe esni, ha túlsúly van rajtad, eleve később fogod érezni. Most még teljesen normális hogy nem érzed mindennap és az is hogy csak gyengén érzed
2014. márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 17. hétben éreztem először, olyan csikis érzés volt, mintha egy kis hal úszkálna a lábadnál, csak ez ugye a pocakodban. Napi többszöri, jól kivehető mozgást a 21. héttől éreztem. Azóta viszont minden nap. Nyugodj meg, 19 hetesen még sok helye van :)
2014. márc. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan az mint az elsõnèl 20 hètòl fojamatos ès rögtön làtszódott is...:-)
2014. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 piroska és a farkas ***** válasza:
nekem az orvos azt mondta, hogy a 21., 22. héttől kellene érezni legalább naponta egyszer. Annyit mondott akkor nekem, hogy ilyenkor még mindegy az intenzitása, nem feltétlenül kell rúgást érezni, ha a bugyborékolást érzem, az is jó, csak vmit érezzek.
2014. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!