Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha hetek óta lent mozog és...

Ha hetek óta lent mozog és 24. hetesen farfekvéses attól még meg tud fordulni ugye? Nyugtassatok meg!

Figyelt kérdés
Most jöttem ultrahangról, 24 hetes kismama vagyok. Nagyon lent a hólyagomnál mozog a babám, most kiderült, hogy farfekvéses. Még megfordulhat ugye?
2014. márc. 6. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát persze :)


az enyém a 28. héttől fejvégű volt, a következő uh-n farfekvéses, és valamikor a 36.-37. héten fordult újra fejvégűbe.


A barátnőm babája meg vajúdáskor fordult be valahogyan.

2014. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon remélem, hogy csak most volt kedve így fordulni.
2014. márc. 6. 13:30
 3/4 ZsZs27 ***** válasza:
Nyugi, nekem is még a 32. héten is fordultak, pedig ketten voltak. A műtét előtti nap mindketten farosak voltak, másnap meg már indult kifelé az egyik fejjel előre, másik meg keresztbe betámasztott, hogy "a tesó mehet, de én ugyan nem". Csak hát nem volt választása, jönni kellett neki is:)
2014. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 29.hetes vagyok. Egyszerűen érzem és látom is, hogy mikor fordul a babám keresztbe és mikor csücsül fel. Naponta többször is ide-oda forog!!!!


Még bőven van idejük forgolódni :)

2014. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!