Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a kombinált...

Mi a véleményetek a kombinált tesztről? Ti megcsináltattátok?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok, 2 gyermekemmel vagyok 10 hetes kismama. Nyíregyházán csináltatnám.

2014. márc. 7. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, én megcsináltattam. 30 éves voltam, 1. babával. Szerintem jó, hogy van ilyen.
2014. márc. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én megcsináltattam az elsőnél, és éppen ezért a másodiknál is. Most másodszorra nagyon örülök, hogy megvan, mert az afp-m alacsonyabb lett, a védőnő meg halálra rémített. Elmentem Bp-re az Istenhegyi klinikára, ott csináltak uh-ot, és mivel volt kombinált tesztem nem is javasoltak más vizsgálatot. Specifikusabb vizsgálat mint az afp.
2014. márc. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is arra hajlok, hogy megcsináltatom.
2014. márc. 7. 12:22
 4/14 anonim ***** válasza:

Én is megcsináltattam, 33 évesen estem teherbe. Megnyugtatott.

32 hkm

2014. márc. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én nem csináltattam, mert 1. minden eredményem jó lett, 2. egyébként sem mertem vállalkozni volna az egyedül biztosat és nem csak esélyeket mutató amniocentézisre, 3. nem vetettem volna el.
2014. márc. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

36 évesen estem először teherbe. én is megcsináltattam, szuper eredményeim lettek és egy hatalmas szorongást tettem le a terhességem további időszakára nézve (meg persze utána is, mert makkegészséges a kisfiam)


az orvostudomány mai állása szerint 100%-osan nem garantálható, h a terhesség alatt sikerül kiszűrni a genetikai rendellenességeket: olyan is van, h az eredmény alapján egészségesnek tűnik, de mégsem az - és olyan is, h betegnek tűnik és valójában egészséges. de ettől függetlenül szerintem azért ajánlatos elvégeztetni a kombinált tesztet

2014. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szia. én is nyíregyi vagyok, 3.gyerekkel vagyok terhes, 11 hetes. 2.kisfiunknál megcsináltattam mert támogatta is az oep,most azon vagyok, hogy hétfőn megyek genetikai uh-ra a dokimhozés ha ott a nyaki tarkóredő netán rossz lenne akkor másnap megcsinálja a dokim a kórházba + levetetem a vért is, de ő megnyugtatott hogy amíg nem néztem meg uh-n a nyaki tarkóredő nagyságát addig nem megyek. ja meg rá 2 hétre megyünk 4D-re és ott is alaposan átnézi Medve felesége. A dokim amúgy Fábián Antal, jó szakember, genetikus, bízom benne. na meg megvárom mondom a hétfői eredményeket.
2014. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja és a kombinálton levett vér ugyanazokat az dolgokat vizsgálja mint majd a 16.heti AFP.... Sok ismerősömnél ahol a nyaki érték jó volt ott nem is volt gond semmivel, ahol meg nem ott indokolt is volt a további vizsgálat....
2014. márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38 éves vagyok, 3.baba és megcsináltattam. Teljesen megnyugtatott, nagyon jó dolog!!!!
2014. márc. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. márc. 7. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!