Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jo a terheseknek a sargarepa?...

Jo a terheseknek a sargarepa? Es ha igen mennyi belole? Es ha jo akkor. Mimiert?

Figyelt kérdés
2008. júl. 22. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Naná, hogy jó, teli van A-vitaminnal, de nincs benne annyi, hogy túladagolt, csak egyed kis hidegen sajtolt olajjal, hogy fel is tudjon szívódni. Ettől lesz erős a szem és szép a haj. :)

Nagyon finom, ha lereszeled, darabolsz mellé egy paradicsomot és paprikát, és egy kis petrezselyemmel vagy bazsalikommal, citromlével és olajjal eszed, nagyon finom saláta. Tele van vitaminnal (Paprika: C-vitamin, paradicsom a legegészségesebb: [link]

a petrezselyem pedig úszkál a klorofillban, ami oxigénhez juttatja a szervezetedet)

Jó étvágyat!

2008. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leírnád ezt a salátát? :)
2008. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó! Nekem volt, hogy 3 hétig minden másnap sárgarépát ettem este, mostanra már meguntam a sok rágást.:) Ráadásul karotin is van benne, ettől lett egy kis színem is!:)
2008. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben nincs szekrekedesed, egyed nyugodtan. A repanak sok jotekony hastasa melett sajna hasfogo is.
2008. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!