Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől vagyok rosszul ha teszt...

Mitől vagyok rosszul ha teszt meg folyamatosan negatívat mutat?

Figyelt kérdés
Reggeli hányinger, ételektől való undor, kívánósság, szédülés.. mind jelen van a teszt mégis negatív. A nem várt időpontja egy hét múlva lesz. Mitől vannak ilyen tüneteim ha negatív a teszt? Lehetek ettől még terhes?

2014. márc. 9. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemvart elott egy hettel ezek nem lehetnek mèg terhessegtol. Ettol lehetsz meg terhes, de azt meg a teszt sem mutatna,max ha mensi utan volt peteeresed.
2014. márc. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a tüneteket más is okozhatja illetve lehet őket pszichés alapon produkálni ha valaki nagyon akarja vagy nem akarja a babát. Egy héttel a nem várt előtt ha sikerült is valahol a beágyazódás körül jár a folyamat, ilyen korán nem igazán lehetnek még valós terhességgel összefüggő tünetek.Az első terhességemnél sem voltam rosszul csak az 5-6. hét körül, amásodik terhességemet megúsztam minimális ilyen jellegű tünettel. Ennyire korán teljesen felesleges tesztelgetni, kb két héttel a vélt fogamzás után mutat reálisat a teszt.
2014. márc. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. márc. 9. 11:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyomorrontás, valamilyen vírusos fertőzés, emésztési vagy bélprobléma, a bélflóra egyensúlyának a felborulása (vírusos fertőzés vagy mondjuk egy antibiotikum kúra miatt), ezek mind-mind okozhatnak étvágytalanságot, hányingert, szédülést, rosszullétet. Kívánósságot pedig éppen vitamin vagy ásványi anyag hiány is.

Tehát ilyen jellegű tüneteket nem csak a terhesség okozhat.

Ettől függetlenül lehet terhes, de az ilyen erősségű tünetegyüttes ilyenkor még nem a terhességtől van.

Ha nem jön meg a vérzésed, csinálj tesztet.

2014. márc. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tüneteid lehetnek vírustól, pszichésen, de akár terhességtől is. (nekem mindkét terhességnél a menstruáció elmaradását megelőzően kb. 1 héttel már jelentkezett szédülés, émelygés és migrénes fejfájás, ami soha más ciklusban nem volt jellemző)

Ettől függetlenül egy héttel a menstruáció előtt teljesen természetes, hogy negatív a teszt, akár terhes vagy akár nem. Türelem! Egy hét múlva kiderül :)

2014. márc. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!