Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovu tesztnél folyamatosan...

Az ovu tesztnél folyamatosan 1-2-3 nap alatt erősödik a pozitív teszt, vagy el kell találni azt az 1 napot amikor + lesz?

Figyelt kérdés
Nem tudom mikor van peteérésem, és 7 db tesztem van. Egymás utáni 7 napon teszteljek, vagy hogy, hogy nehogy lekéssem az ovuláció pontos idejét?
2012. nov. 30. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
én most próbálkoztam vele másodszor, a 13. napon kezdtem el. egyik hónapban már a 13-on elég erős volt, a 14. meg nagyon erős, majd a 15. halványabb. a másik ciklusban a 13. még halvány, 15. kicsit erősebb, 16. még erősebb, 17. nagyon erős, 18 gyengébb. szóval látni fogod, hogy mikor már elég erős a második csík, de még nem olyan erős, mint a kontrollcsík, akkor másnap már pozi lesz a teszt. ha még elég halvány, akkor ráérsz 2 nap múlva tesztelni
2012. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rendszeres a vérzésed? Ha igen, akkor könnyű dolgod van: a ciklusodból vonj ki 16-ot és akkor kezd a tesztelést. 28 napos esetén a 12. napon délután/kora este. Előtte 2 órán keresztül ne igyál és ne pisilj!

Amikor erősebb a tesztcsík akkor pozitív, 36 órán belül következik be a tüszőrepedés!

K.

2012. dec. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!