Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kérdésem lennt!?

A kérdésem lennt!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csinaltam 2 tesztet es pozitiv, menstruaciom elmaradt, voltam orvosnal penteken, megvizsgalt, terhessegre gyanakszik, elkuldott uh-ra 20ra kaptam idopontot akkor leszek 6 hetes, most 4 hetes vagyok, a melleim total megvannak duzzadva, majd szet durran es nagyon fájnak, az oke de a hasam nagyon fáj görcsölök, mintha meg akarna jönni, tapasztalatokat akinek voltak vagy vannak alhasi fajdalmai, es mitol, es normalis hogy faj?!

2014. márc. 9. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is néhány napig menstruáció szerű görcseim voltak, de elmúlt úgy kb 3 napig volt. Tényleg azt hittem megjön. De nem jött :)
2014. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak a szalagok nyúlnak, és még fognak is egy jó darabig :)
2014. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hat nekem mar 3 hete folyamatosan, mondjuk mostmar annyira nem mint az elejen, de mikor meg nem tudtam a terhesseget, ereztem a bal petefeszkemnel szuro erzest, ez 2 hete lehetett.
2014. márc. 9. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:

a szúró érzés a petefészkedben a növekvő sárgatesttől van. A sárgatested szép nagyra fog nőni a napokban és az termeli a terhesség megtartásához szükséges progeszteront.

Ez bizony szúrkál, feszít, a méhed pedig görcsöl.


Természetes folyamat az első trimeszterben!

2014. márc. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!