Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kizárta a hugom a benti...

Ma kizárta a hugom a benti cicáját a kertbe és én meg befogadtam amig haza nem ért. De sajna hányt a cica én meg feltakaritottam. Mennyi esélye van a toxoplazmának?

Figyelt kérdés

A toxoplazmám 2szer negativ lett tehát még nem estem át rajta.Beszéltem a védőnővel és mondta hogy 8-9.hónaoban is el lehet kapni, de mivel benti cica nem valószinű hogy beteg lenne:(

34.hétben vagyok, már nem megyek több vérvételre (de nem is tudom pontosan mennyi idő mire megjönne az eredmény).Szerintetek mennyi az esély rá hogy most kapomel?vagy vigyem a cicát dokihoz hogy a vér alapján őt vizsgálják meg?


2008. júl. 22. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, ne idegeskedj..Gondolom mostál kezet,meg aztán benti cicáról van szó akit rendszeresen beoltanak, ne is gondolj ilyesmikre...
2008. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez a toxo-s dolog nagyon túl van lihegve.

Én speciel együtt alszom a cicámmal, aki minden nap kimegy a kertbe, mivel nem lehet egy macskát bent tartani.

Én takarítom a wc-jét is, mivel én tartozom érte felelősséggel. Nyilván utána alaposan kezet mosok, mint ahogy a terhesség előtt is.

Nem lesz semmi bajod, ez is csak egy kifogás, hogy a terhesek végül semmit se csináljanak, még utcára se menjenek.

32 hetes kismama

2008. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz :)
2008. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem is van három cicum, kettő kinti, és elég sokat dédelgetem őket:) Annyi, hogy utána irány a mosdó. Persze én is sokszor félek a toxotól, de sokkal inkább azért, hogy tényleg alaposan megmostam-e a gyümölcsöt, mielőtt megettem...
2008. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!