Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel lepjem meg a barátnőm?...

Mivel lepjem meg a barátnőm? Holnap jönnek haza a babával.

Figyelt kérdés

Először is elnézést kérek,azért ide írtam ki a kérdésem mert itt sok anyuka van és talán tanácsot,tippet is tudna adni a saját tapasztalatával.

Ma délután kitakarítottunk nekik,lufikat tettünk fel,fali dekorációt ragasztottunk a kiságy fölé,vettem neki egy nagyon édes plédet amit még amikor terhes volt akkor mondtam neki hogy majd megveszem,üdvözlő kártyát.A függönyt kicseréltük,párom berakta nekik a légzésfigyelőt(tőlünk kapták kölcsön,de a férje még nem tette be),a baldahint is fölraktuk,holnap reggel viszem a lepedőre festett kis üdvözlő szöveget,az ajtóra kiteszünk üvegfestékből "Isten hozott kis Balázs" feliratot.Ha összejönne még holnap nézek neki babás függönyt amit kiöblítenék és föltenném.A párja vesz neki virágcsokrot és nem tudom mit fog még kitalálni.Mikkel lehet még meg lepiket okozni?


2011. okt. 26. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

HA esetleg szereti a foztod, akkor egy jo nagy tallal keszits a kedvencebol, amit esetleg tobb napig is ehet a csalad, hogy ne kelljen foznie.

Amugy nagyon aranyos vagy, hogy ennyi mindent teszel erte.

2011. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Bocs, de ha szültél már, akkor tudod hogy a kórházból hazatérő friss anyák 99%-a másra sem vágyik, mint hogy végre egyen és tusoljon egy jót, talán 1-2 hét múlva nyitott lesz egyéb meglepikre is.

Egyébként nagyon szép tőled, hogy így figyelsz rájuk, esetleg nincsenek szüleik, és így pótoljátok?

2011. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rendes vagy:) Anno engem is megleptek a barátaink:) friss virág a vázába, baldahinfelszerelés stb, nagyon jól is esett:) egy dolgot hiányoltam:)) senki nem főzött semmit:)) én olyan éhesen mentem haza a kórházból, hogy egy lovat is meg tudtam volna enni, vagy valami finom sütit:))A kedvenc ételével, sütijével biztos nem lőnétek mellé, ezen kívül arra figyeljetek, hogy miután hazaértek a kórházból ne legyetek nála sokáig, mert fáradt lesz és hagyni kell őket pihenni:)
2011. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy jó ízű ebéd tuti ráférne csinálj amit szeret, ha tudsz főzni, esetleg egy jó nagy habfürdő, és egy nagy pihenés. Szóval ha úgy van akkor foglalkozz a babával segíts neki és a férjének. Hidd el rá férne egy kis kikapcsolódás. Amikor a nejemet hazahoztam a kórházból egyből ebédet adtam neki az asztalra, aztán ráparancsoltam hogy pihenjen és csak akkor foglalkozzon a babával amikor etetni agy itatni kell.
2011. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A kaja lesz a tuti:D A többi is nagyon jó, én imádtam volna, ha így várnak haza:D
2011. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
21.03 -nak szülés után a habfürdő nem épp a legjobb ötlet:)tudod a gátseb..
2011. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen szültem már és van két fiam.De mivel ő is meglepett minket így kötelességemnek érzem hogy ezt honoráljam.Nekem is jól esett amikor hazajöttünk hogy itt volt és láttam a díszítést,a könnyeimmel küzködtem.Mi külön élünk a szülőktől és abszolult nem éreztem terhesnek hogy itt volt.Ezt még poénnak is megjegyeztem neki nem olyan rég hogy ott fogok toporzékolni mikor még itthon sem lesznek,erre ő azt válaszolta hogy ő is itt volt mikor mi jöttünk haza.Tehát ebből nem azt szűrtem le hogy nem örülne nekem.Mi olyanok vagyunk mint a testvérek!!!Nagyon szeretjük egymást és szoros kapcsolatban állunk,olyannyira hogy a második fiamnak ők a kereszt szülei!!!

A főzésre én is gondoltam,de feltételezem mivel az anyóssal élnek együtt így ilyen téren lesz segítségük és ebéddel fogják hazavárni,de ma még beszélek a férjével és rákérdezek.

Azért köszönöm Nektek hogy írtatok!!!

2011. okt. 26. 21:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Hogy sikerult a meglepi?
2011. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

egy zacsko zseton, amit bevalthat :D pl mosogatas, meg egyeb hazimunkak


nalunk a nagyszulok eloszeretettel ajanlottak fel, hogy vigyaznak a gyerekre, amig elmosogatok. de igazabol en azt szerettem volna, ha ok mosogatnak el, amig en friss anyukakent gyerekezek

2011. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Sikerült még a verdás függönyt is megvenni :))

Sajnos nem jöhettek haza tegnap mert besárgult a kicsi,majd talán ma.Úgyhogy még nem tudom mit fog hozzá szólni,de érzem rajta hogy abszolult nem számol rá.Remélem jól fog elsülni!!!Bízok benne hogy ma már jöhetnek haza.

2011. okt. 28. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!