Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ettől lehet baja a babának?

Ettől lehet baja a babának?

Figyelt kérdés

4-5 hetes terhes vagyok, kb 3napja maradt ki a mensim. Pozitív a tesztem. Ma egész nap kerteszkedtunk, nem emeltem nehezet, de hajolgattam, lépcsőztem sokat, gazoltam, gereblyeztem, mindent csinaltam. Azért elég kemény fizikai munka volt ez a nap

Nemrég fejeztük be és azóta annyira elfaradtam, nem érzem jól magam, fáj a hátam a derekam meg néha kicsit mensiseruen fajdogal a hasam. (Mondjuk ez szokott mióta pozit teszteltem. Lehet ettől valami baja a babának? Aggódom! !!!



2014. márc. 9. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem biztosra senki nem fogja tudni megmondani...6-7 hetesen mar mehetsz dokihoz addig vigyazz magadra. Nalunk tervezett baba volt szoval en figyeltem nagyon a pozi teszt előtt is(olvastam hogy mar akkor ugy eljünk) de sokan cssk kesőb tudjak meg és nincs baj!
2014. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, inkább pihend ki magad! :) Ha eddig is megtetted ezeket a dolgokat, nem lesz semmi baj. Tény, hogy kevesebb megerőltető munka javasolt, de egy ilyen kertészkedős naptól az átlag ember is elfárad. Ki jobban, ki kevésbé. Azért amennyire tudod, kerüld az ilyen egész napos fizikai teendőket. Annyit tegyél meg amennyi jól esik. Később pedig meghálálhatsz mindent a babádnak a kert gyümölcseivel :) A családod is biztos megérti, ha nem szakítod meg magad a kerti munkával. Boldog babavárást! ;)
2014. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

10 hetesen tudtam meg hogy terhes vagyok, addig nem kímèltem magam lakàsfelújítàsban voltunk cipeltem emeltem stb...nincs?semmi bajunk...

Amelyik baba erõs ès meg akar maradni meg fog!

2014. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!