Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok és...

24 hetes terhes vagyok és véletlenül megcsusztam a járdán. Nemestem nagyot csak letérdeltem egyik térdemre. Baja lehet a kis babának ettől?

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolom h ettol lenne baja.nem utotted meg a pocakodat.ot meg vedi a magzatviz is.
2014. febr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem ütöttem meg csak letérdeltem.
2014. febr. 8. 08:28
 3/10 anonim ***** válasza:

2 hetes voltam, amikor anyám vitt valami vizsgálatra és leesett a kórház lépcsőjén. Hallott egy hangos reccsenést, pánikszerűen üvölteni kezdett, hogy "szétloccsantottam a gyerekem fejét". A dolgozók odarohantak, felkaptak, forgattak, semmi bajom.

Utána nézték meg anyámat, szétnyílt a térde, azt hallotta.


Még ha hasra esel se biztos, hogy baja lesz, a magzatvíz jól véd a mechanikus sérülésektől. Ha végtagod sérül, annak meg köze nincs a törzsedhez, ahol a magzat van - szóval miért lenne baja?

2014. febr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja. Én 20 hetesen estem fenékre a jégen, nagyot nyekkentem és meg is ijedtem. Szerencsére egészséges kislányom lett.:)
2014. febr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pont így estem el én is, ráadásul mindkét térdemre, bazi nagyot huppantam. A gyerek itt gagyog mellettem:-)
2014. febr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szia! Pont két hete 19 hetesen jártam így, bal kezemre és térdemre estem. Megijedtem én is, de a babám mozgott rendesen, és rá két napra mentünk pont uh-ra, minden rendben volt. Biztos,hogy minden rendben van, a babát azért védi odabent a magzatvíz:)
2014. febr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baja nyugi, gyakori az esés terhesség alatt sokan fenákre esnek és akkor sincs gond. Barátnömnek azt mondta a doki errre hogy ababa vádve van, ugy képzeljük el mint egy lufit, ha nincs vérzés vagy görcs akkor a babának nem lesz baja.e gy térdeléstöl kizárt a probléma.
2014. febr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

28 hetesen estem így mint Te. Ha nem görcsölsz, nem vérzel, semmi baj nem lesz.


Nekem azt mondták, ha terhesen elesel, akkor kislányod lesz. Nálam mondjuk bejött, de ez pont olyan babona, mint a gyomorégésnél hosszú hajú baba lesz, ami viszont nem vált be :-)

2014. febr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Én is csak a lányommal estem el, a fiammal nem.:) Persze ennek nyilván semmi jelentősége, de azért vicces.
2014. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én ennél sokkal nagyobbat estem 30 hetesen. halálra voltam rémülve,de semmi gond nem lett belőle..
2014. febr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!