Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzat a méhben mondhatni...

A magzat a méhben mondhatni teljesen biztonságban van? én félek eltörtem a lábát de lehet butaságnak hangzik, de részletek lentebb

Figyelt kérdés

szóval 30 hetes múltam, fent vannak a lábai a gyomorszájam környékén, de sokszor inkább amikor pl görbén ülök, olyan, mintha a hasizmaim felső részét nyomná, ott érzem.


a lényeg, hogy egyszer amikor fújtam az orrom, olyan féloldalasan feküdtem, görnyedve, de olyan erősen fújtam (a levegőt csak, mert be volt dugulva, de semmi)szóval éreztem, hogy a hasizmom totál megfeszül és egy pillanatban egy roppanást éreztem ott belül, szóval pont olyasmit, mint pl amikor véletlen rálépünk egy csigára.

ezt fájdalom is kísérte, amit azóta is (3 napja)érzek de nem nagyon fáj, de fáj.


uh-ra csak 1,5 hónap múlva van id.pontom sajnos, fogadott orvosom nincs


2014. márc. 10. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez valóban buta kérdést, a babában így nem tudsz kárt tenni, eltörni valamijét pedig végképp.
2014. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
akkor az a roppanás az én belső szervem lehetett?
2014. márc. 10. 17:06
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a meh, mehlepeny, magzatviz kellokeppen vedi a babat. Nem hiszem, hogy baja tortent volna.
2014. márc. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
valahol megnyugtató, hogy senki nem lát rémeket
2014. márc. 10. 17:07
 5/14 anonim ***** válasza:
a méhbne ugy kell elkézleni mintha egy lufiban lenne. a viz megóvja a vizet nem lehet összenyomni mint tudjuk igy ilyen tuti nem történhet meg.
2014. márc. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi, de mondjuk hallottam olyan esetekről, hogy pl a kisebbség a nagyobb pénz reményében, a terhesség adott szakaszában, asszem rácsapnak a kismama hasára, hogy a gyereknek baja legyen később..
2014. márc. 10. 17:25
 7/14 anonim ***** válasza:

Ilyet én is hallottam. Kalapáccsal ütötte a kisebbségi nő a hasát, h baja legyen a babának.

Egy tüsszentés semmi kárt nem tesz benne.

Lehet vmi izmod volt v vmi.

Ne aggódj, a babában ilyen könnyen nem tudsz kárt tenni. :)

2014. márc. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
:)
2014. márc. 10. 17:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen "roppanás" pl cipőfelvételkor, de semmi baja a babámnak :)
2014. márc. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

akkor rendben tényleg :)


nem is tudtam, hogy ilyen roppanósak lehetünk terhesen :)

bezzeg a derékfájásról, meg ödémákról ódákat zengenek mindenhol

2014. márc. 10. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!