Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzat a méhben mondhatni...

A magzat a méhben mondhatni teljesen biztonságban van? én félek eltörtem a lábát de lehet butaságnak hangzik, de részletek lentebb

Figyelt kérdés

szóval 30 hetes múltam, fent vannak a lábai a gyomorszájam környékén, de sokszor inkább amikor pl görbén ülök, olyan, mintha a hasizmaim felső részét nyomná, ott érzem.


a lényeg, hogy egyszer amikor fújtam az orrom, olyan féloldalasan feküdtem, görnyedve, de olyan erősen fújtam (a levegőt csak, mert be volt dugulva, de semmi)szóval éreztem, hogy a hasizmom totál megfeszül és egy pillanatban egy roppanást éreztem ott belül, szóval pont olyasmit, mint pl amikor véletlen rálépünk egy csigára.

ezt fájdalom is kísérte, amit azóta is (3 napja)érzek de nem nagyon fáj, de fáj.


uh-ra csak 1,5 hónap múlva van id.pontom sajnos, fogadott orvosom nincs


2014. márc. 10. 17:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem gyakran van ilyen "roppanásom", de valószínűleg csak én roppanok és nem a baba. Annak ellenére, hogy tudom, hogy ez nem tesz kárt a babában, mindig megijedek, de az UH-k (nekem elég gyakran vannak) megnyugtatnak. Ne láss rémeket, elég aggódnivalód van így is, nyugodj meg, a baba épségben és egészségben nődögél odabenn. kellemes babavárást és könnyű szülést!!
2014. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszi a megnyugtatást :)

csak a 36. hétig olyan ritkán van ultrahang :(

szóval nem bírtam ki, kértem időpontot maszekra

de mivel nekem fáj a rekeszizmom, vagy nem tudom mi ott felül, azóta is ha kicsit görnyedek, ebből azt gondolom tényleg nem a babának lehet baja

amúgy hallottam olyat, hogy hasizmot nemigazán kellene terhesen használni (pl ha felkelünk az ágyban, inkább kézzel támaszkodva segítsük magunkat, meg hasonlók)

2014. márc. 17. 16:13
 13/14 anonim ***** válasza:
nem minden esetben tudod kiküszöbölni as hasizmok használatát... mondjuk egy jó szex is eléggé igénybe veszi, mégsincsenek általában eltiltva tőle a kismamák :) Ne emelgess tonnákat és helyezkedj mindig úgy, hjogy az neked meg a babádnak a legkényelmesebb legyen.
2014. márc. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

ahol éreztem azt a roppanást akkor, nekem ott még mindig fáj. hol erősebben, hol alig érzem.

az UH-kon meg csak a babát nézték a rekeszizmom, meg a bordáim nem.


mit csináljak?

2014. ápr. 9. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!