Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes kortól nem ártalmas...

Hány hetes kortól nem ártalmas a hasi ultrahang?

Figyelt kérdés

5 hetesen bevéreztem hüvely ultrahang után és most 8 hetesen megyek vissza az orvoshoz.

Nem szeretném ha megint hüvely ultrahangot csinálnànak, nem kockáztatok. Vélemény?


2014. márc. 11. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
A hasi ultrahang nem ártalmas. Azért nem (mindenhol/ mindig) csinálják korai terhességnél, mert azon kevésbé lehet látni a korai terhesség részleteit. Teli hólyaggal készült hasi UH-val ezen is lehet segíteni. Kérheted az orvost, hogy hasit csináljon, ha tartasz a hüvelyi UH-tól.
2014. márc. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hasi uh nem ártalmas. A hüvelyitől sem azért véreztél be, mert bajt csinált volna, csak egy kicsit megsérthette a nyálkahártyát, ami ilyenkor egyébként is érzékenyebb.
2014. márc. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hasi uh egyáltalán nem ártalmas!
2014. márc. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És 8 hetesen már lehet látni a babát hasi ultrahangon?


Egyébkènt én azt hallottam hogyha túl korán végeznek hasi uht az ártalmas lehet a babának a sugarak miatt.

2014. márc. 12. 11:10
 5/7 B.S.C válasza:
8 hetesen voltam elöször dokinál,,nagyon is látszik:)ficánkol meg minden:D
2014. márc. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem artalmas a hasi uh. Nekem mindket terhessegnel vegig hasi ultrahanggal nezte a doki a babat, mindket terhessegnel hasi ultrahanggal mar 5 hetesen latta a petezsakot. 8 hetesen mar biztos, hogy mindent latni, szivdobogast is lehet mar hallani.
2014. márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. márc. 12. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!