Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden ultrahang elott annyira...

Minden ultrahang elott annyira izgulok hogy majdnem kiugrik a szivem, annyira hevesen dobog. Artalmas az ilyen izgalom a babara nezve?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem hinném,hogy ártana. Meg ez "csak" izgalom,nem idegesség.

Én is izgulós vagyok,még a terhesgondozó elött is,a vérnyomásom mégis csak 100/70 körüli,ugyhogy még az se megy fel,mert ez nem olyan "mérges idegesség"

2009. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
äkkor megnyugodhatok?kicsit hasonlo az erzes ahhoz amikor az ember szerelmes, es annyira dobog a szive. te is igy voltal?amugy az en vernyomasom 100-60.
2009. márc. 10. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is nagyon féltem, mert volt egy vetélésem, de minden rendben lett, és van egy 4 hónapos gyönyörű lányom!

Nyugodj meg!

2009. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez inkább izgatottság, mint félelem és nem árt a babának. A szorongás, idegesség már igen.

Én is izgultam az elsőknél, aztán már "csak" nagy örömmel vártam, hogy láthassam, és halhassam a szívét.

Sok boldogságot!

2009. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a megnyugtato valaszokat!
2009. márc. 10. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!