Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességet állapítottak meg...

Terhességet állapítottak meg nálam, tesztek halványpozítivak, hormonszint alacsony, méhen kivülire is gyanakszanak, viszont az ultrahang nem mutat semmit! Vérzésem is van (változó), melleim feszültek, duzzadtak. Mi lehet a baj? Nagyon aggodom.

Figyelt kérdés
Külföldön élünk, az egyik korházban injekciót adtak, na meg fertőzés gyanúval antibiotikumot. Késöbb szóltak, hogy teszt mégis pozítiv, gyorsan irány másik korház.Első korháznál az injekciót azért adták be,mert állítólag ott még negativan jelzett a teszt, aztán mégis késöbb az pozítivvá vállt.Nagyon szeretnénk gyereket,és iszonyatosan aggodunk,hogy most ezek a jelek mire utalhatnak.Pénteken újabb vérvétel.1 nap alatt,2 vérvétel-,3 vizelet-,2 kenetmintán vagyok túl.

2014. márc. 12. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
És sok van még hátra valószínűleg. :( Reméljük késői fogantatásról van szó. Mennyi a hcg? És hány hetesnek számolnak ciklus alapján? Szabályosak a ciklusaid?
2014. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp ez,hogy még egy értéket sem mondtak,sajnos.Csak annyit,hogy alacsony, és persze nem értik,hogy miért. Gondolom,ezért is kérték az újabb vérvizsgát. A terhességről sem mondták,hogy mennyi idős lenne. Egyedüli mit mondtak,hogy az antibiotikumot hagyjam abba... Sajnos,még én sem tudom megmondani,hogy mekkorák lehetünk. Szabálytalan volt a menszesz is. Nem tudom mi tévő lehetnék...
2014. márc. 12. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Hol külföldön? Mert én Angliában élek, decemberben volt egy méhen kívülim.

Az ultrahangon nekem sem láttak semmit, mégis folyton hazaküldözgettek. A hcg-m folyton emelkedett. 10 nap után műtöttek, az utolsó pillanatban. Minden terhestünetem megvolt, tesztek pozitívak. Csak éppen egy méhen kívüli terhesség az életebe kerülhet. :( Itt Angliába nem nagyon kapott szívrohamot senki miattam. Csak a 10 nap, amikor nagy kegyesen csináltak egy ellenőrző UH-t, na akkor rohangált mindenki fejvesztve.


Minek adták az injekciót?

2014. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Angliában mi is. Gyulladás miatt,azt mondták arra hasonlítanak a tüneteim, valami gyulladásos fertőzés! (PID) Még javasoltak a párom kivizsgálását is.
2014. márc. 12. 19:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt tudom tanácsolni, hogy legyél akaratos, mert különben csak vigyorognak, mintha egy buta hisztis fruska volnál. Undorító volt az egész herce-hurca. A GP-m panaszt tesz az ügyemben, mert ugyanabban a kórházban Ő is hasonló szituációba került mint én. Gondolhatod, még egy angol orvos is kiakad a sztorimon!
2014. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!