Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik van kedvetek beszélge...

Kismamik van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Én 24+4hetes kismama vagyok és második babám lesz. Az első kislány és most is lányka lesz. A lányom 10honapos. Kicsit korán jött a kúsztak de nem bánom :)) ti hány beteszi vagytok?hányadik baba?hogy viselitek a terhességet? Várjatok a nagy napot? Kislány vagy kisfiú lesz? Nevet tudjatok mar?

2014. márc. 13. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Elolvastad, hogy miket írtál?
2014. márc. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Uhh bocsi telorol vagyok.

azt akartam írni hogy kisteso jött korán de nem bánom... Ti hány hetesek vagytok? Meg egyszer bocsi

2014. márc. 13. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 32.hétben vagyok. Első babám lesz. Kisfiú. Peti lesz.

A terhességem veszélyeztetett, így az elejétől itthon vagyok táppénzen.

Én félek a nagy naptól, mert a fájdalom küszöböm elég alacsony. No meg magától a kórházaktól is irtózom.

2014. márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ki lehet bírni:) 24orat vajudtam a lányommal majd végül csaszaroztak. A kórházban töltött napok olyan gyorsan teltek pedig 5napig voltam benn. Én meg el is sírtam magam vajudaskor mert úgy bevoltam parazva :)
2014. márc. 13. 15:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


25 hetes kismama vagyok, első babánkat várjuk. A dokim 95%-ra mondta, hogy kislány, hétfőn megyünk 4D-re reméljük ott megerősítik ezt. Már sok rózsaszín dolgot vettünk, nagyon nem lenne jó, ha le kellene cseréni az összeset :)

Igen, mi már nagyon várjuk a nagy napot, sőt, nem csak mi, hanem az egész család :) Igazi kis meglepetés volt számunkra a piciként :)

Van már nevünk is, ha végleg kislány akkor Amelita lesz :)

2014. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szép neve lesz:)) a mi lanyunkat Biankanak hívják és a másik lányunk Anett lesz :)
2014. márc. 13. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!