Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti mikor raktátok...

Kismamik ti mikor raktátok ossze a kiságyat, mikor rendeztétek be és a babakocsit mikor vettétek meg? 28 hkm

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok és már szinte mindenünk megvan...1-2 apróság hiányzik. ja és az ágy még nincs összerakva, de a szobája készen áll (az első időkben a mi szobánkba kerül,de a kiságyon kívül minden holmija a szobájában van)
2014. márc. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Múlt héten vettünk meg sok mindent, és még jó néhány dolog hátra van.

A babakocsit valamivel korábban rendeltük meg, de még legalább 3-4 hét, mire megérkezik.

33 hkm.

2014. márc. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

babakocsit kaptunk, kiságy és a többi majd április elején lesz összerakva..

34 hkm

2014. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
babakocsit kaptunk 22hetesen, kiságyat vettünk 30hetesen egy hétre rá össze is raktuk. 38. hétre kész voltunk mindennel.
2014. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a 30. hétre lettünk kész mindennel. De férjem külföldön dolgozik, 38. hétre jön haza legközelebb, addigra már későinek gondoltuk.
2014. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33-34 hetes terhes voltam mikor megvettuk a babakocsit, beendeztem a kisagyat. Akkor szedtem ossze a korhazi csomagot. 36 hetsen meg is szultem. Amit elore nem tudtam h igy lesz de igy alakult. :-) ugyh nem banom h kicsit hamarabb elrendeztem mindent. :-)
2014. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A babakocsit mi már a 21. héten megvettük, egy hirtelen döntéssel indultunk el a bababoltba :)

A kiságyat még nem vettük meg, mert épp felújítás alatt állunk, épül nekünk a házhoz egy külön babás szoba illetve egy nappali és ezért nem tudjuk még hová rakni, de nagy valószínűséggel a jövő héten már megvesszük azt is, illetve sok kis apróságot még mint a fürdő kád stb...


25 hkm

2014. márc. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok és teljesen kész a pici szobája, mindent megvettünk. Már csak ki kell mosni a dolgokat :-)
2014. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!