Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már hetek óta görcsölgetek,...

Már hetek óta görcsölgetek, mintha meg akarna jönni, de még mindig teljesen zárt vagyok. Meddig fog ez még húzódni vajon? 39+1hkm

Figyelt kérdés
Nektek is volt ilyen? végül hogyan indult be? Első babánkat várjuk a férjemmel, de már nagyon-nagyon türelmetlenül!
2014. márc. 15. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
En a kiirt napon szultem meg vegul, magzatvizelfolyassal kezdodott, elotte kereken egy honapig josloztam. Amikor meg a magzatviz folyt el, semmi "panaszom" nem volt :)
2014. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de te a jóslóktól nyíltál valamennyit? én még midig tök zárt vagyok és 22.-re vagyunk kiírva. Már 3,5 kilósak vagyunk és ez már nagyon megviseli a hátam :/
2014. márc. 15. 15:30
 3/10 anonim ***** válasza:

Sajnos csak szűk 1 ujjnyira. Nagyon nehezen jutottam el a végéig. Pedig én is azt reméltem, hogy szépen kinyílik legalább 2 ujjnyira a jóslóktól.

Ismerősöm most van a 38. hétben, 35 hetes korától már kinyílt 2 ujjnyira a méhszája, úgy hogy még egy jóslója sem volt...

2014. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a kis mázlista!!! nem szeretnék terminus túllépést, sajnos a dokim nagyon ragaszkodik a protokollokhoz... csak a 42. hétben indítanak :/
2014. márc. 15. 16:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy ne kelljen addig varni es beinduljon hamarosan a szules. Az hogy most meg zart vagy, nem jelenti azt hogy nem fogsz gyorsan kitagulni...Gyors es konnyu szulest kivanok mielobb! :)
2014. márc. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! :)))
2014. márc. 15. 16:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt joslom megis egy ujjnyira nyitva voltam a 37.hettol.vegul 39+4re szuletett.mensi szeru fajasokkal indult.itthon kihuztam a vajudast.ketpercesekkel ertunk be.tudom nekem is azt mo dtak h 37.hetesen 3800gramm.be voltam parazva h minimum negy es fel kg lesz.aztan 3740gramm lett.gatvedelemmel sikerult megszulnom.ugyhogy tenyleg nem mindenaz uh.pedig mi elmentunk az 5D re is ami hiperszuper pontos...
2014. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

miért kellett 5dre menni?? azt hallottam azt még nem lehet csak úgy igénybe venni mint a 4d-t. Volt vmi gond?

Gratulálok a babához! Akkor szerinted se parázzak, hogy 4 kilósak leszünk? 4 kilós kislány te jó ég, elefántbébi!!! De remélem csal az UH és nem leszünk annyik.

Annyira frusztrál, hogy zárt vagyok még mindig. Olyan, mintha sosem lenne vége...

2014. márc. 15. 16:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én anno 7 éve az első lányomnál jártam így.Jóslóztam már a 34.héttől folyamatosan,naponta többször keményedtem durván.A dokim a kiírt előtt 4 nappal befektetett,akkor volt szűk 2 ujjnyi a méhszájam.Végül 10 nap bent fekvés után fájásokkal indult a szülés,de végül megoperáltak,mert fájásgyenge voltam,illetve a lányom nem tudott rendesen beilleszkedni.4330 grammal született.UH is mindig nagyobbnak mondták.Kitartás,tudom,ez a legnehezebb már,de hamarosan a babád a kezedben tarthatod!Könnyű szülést és jó babázást kívánok!Tamy
2014. márc. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi Tamy!!! Szeretnék spontán szülni, de még nem szállt le a hasam... nem tudom mi lesz így velünk...
2014. márc. 15. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!