Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kutya és Baba együtt?

Kutya és Baba együtt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A véleményeteket szeretném kérni, egy hete tudtam meg, hogy babát várok 5 hetes vagyok. 3 hete kaptam a páromtól egy yorki kiskutyát ami bent van a lakásban, szobában velünk alszik nagyon ragaszkodó kiskutya megszerettük. Viszont félek, hogy ártok a magzatnak avval, hogy így velünk van. Párom mondta, hogy adjuk el de én nehéz szívvel válnék meg tőle, nem tudom mi lenne a legjobb megoldás. Ti mit tennétek?
2014. márc. 16. 08:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12%

Én nem tartanek kutyát baba mellett.

A helyedben eladnám.

2014. márc. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy adnam el.lehet kulturaltan tisztan tartani egy kutyat.persze faraszto lesz de ha szeretned siman meg lehet oldani.de az agybol meg most szoktassatok ki amig kicsi.mert azert nem kell h nyalogassa az ujszulottet stb.
2014. márc. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%

A kutyagumit, vizeletet ne te takarítsd utána, abban lehet olyan fertőző kórokozó, ami egyébként nem, de terhesen árthat.

Egyébként az oltásokra nagyon figyeljetek, illetve féregirtás, bolhanyakörv. Néha fürdessétek meg kutyasamponnal.

2014. márc. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

Dehogy kell eladni!

Nekünk staffordunk van lakásban, 3 éves volt mikor született a lányom.

Lényeg, hogy tartsátok normálisan a kutyát, 3 havonta féregtelenítés, tisztán tartás stb.

Ami fontos, mert sajnos rengeteg yorkie-s gazda itt rontja el, hogy a kutyában ne babusgatni való cuki szőrmókot lássatok, hanem egy állatot, aki ráadásul terrier, nagyon következetesen kell nevelni, mert makacs természete van.

Tanítsátok meg, hogy minden körülmények közt ő a legutolsó a falka rangsorában és még most kölyökként találkozzon a lehető legtöbbet kisgyerekekkel.

2014. márc. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, főleg a yorkit hajlamosak ágyba, kanapéra engedni az emberek. Ezt NE engedjétek meg neki. Terrier, nagyon makacs kutya, úgyhogy ne a méretének, hanem a természetének megfelelően neveljétek. Ez azért fontos, mert később hajlamosak az agresszióra. Felnőtt embernél maximum vicces, ha megpróbálják megharapni, de egy újszülöttben komoly kárt tudnak még tenni.


Ha nincs kutyás tapasztalatotok, akkor kutyaiskola!


Tapasztalatból mondom, sok kutyám volt, köztük yorki is. Simán nekiugrik 30-50 kg-os kutyáknak is féltékenységből, dominanciából - erről mihamarabb szoktassátok le.

2014. márc. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Azt mi is tapasztaltuk,hogy nagyon nagyon makacs.. sajnálnám eladni .. még a szobatisztasággal is küzdünk.. ha tudtam volna elöbb, hogy babás vagyok biztos nem veszünk de ez igy alakult .. köszönöm a válaszokat :)
2014. márc. 16. 09:21
 7/24 anonim ***** válasza:
44%
Pfffff… és ha majd jön a második gyerek, az elsőn is túladsz, mert macera van vele, esetleg veszélyt jelent a kissebbre??? Sosem fogom megérteni az embereket, akik úgy vállalnak felelősséget egy állatért, hogy SEHOGY. Ha már egyszer megvetted és hazavitted, ugyanúgy köteles vagy gondoskodni róla, mint egy gyerekről. Szerencsétlen kutya nem egy bútordarab, amit adni-venni lehet!!
2014. márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
28%

Kutya nem valo a szobaba!!!!

Baba melle meg semmikepp...ez az en velemenyem

2014. márc. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
28%

Kedves 7-es....

ne tegyel mar egy gyereket egy kutyahoz.

A kutyat kapta...ertelmezd a szoveget....

vegul pedig ha ugy aggodsz a kutyaert vedd magadhoz...

2014. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Miért kellett lepontozni a segítőkész, normális válaszom???

Így adjon az ember tanácsot... :(

2014. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!