Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek? Van menstruáci...

Tünde0110 kérdése:

Terhes lehetek? Van menstruációm de csak 2-3 napra. A hasam feszes kerekedik és kemény és olyan mint ha mindig tele lenne . Mellem és a derekam is fáj.

Figyelt kérdés
S.O.S
2013. febr. 7. 13:57
 1/6 cavalli ***** válasza:
Csinálj egy tesztet, de ha van mensi, akkor nem valószínű. Hogy megnyugodj csinálj tesztet.
2013. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mióta? Miért nem csinálsz tesztet?
2013. febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ezt így szinte lehetetlen megmondani...

csinálj egy tesztet, az megmondja a tutit :)

2013. febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az, hogy megjött még nem jelent semmit.

Egy teszt mindenképpen megér egy misét.

Melled-derekad ... nem erőltetted meg magad? Rendesen felöltöztél a hidegben??

Nem szabad rögtön arra gondolni, hogy terhes vagy

2013. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4 hónappal ezelőtt kezdődött ez az egész...és azóta így vagyk eddig csináltam 6 tesztet ebből 5 pozitív és egy negatív el mentem a dokihoz azt mondta , hogy nem vagyok terhes őszintét meg vallva a mi körzetünkben nem igazán vizsgálnak meg pl a nagy néném is így volt és a el telt a 9 hónap be indult a szülés :(
2013. febr. 7. 14:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Hamis pozitív teszt nem nagyon szokott lenni. Esetleg egy maszek nőgyógyász, akár másik városban? Valószínű terhes vagy.
2013. febr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!