Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel óta tartó haskeményedés...

Reggel óta tartó haskeményedés, enyhe görcsökkel kísérve jelenthet bajt? A meleg fürdőtől nem múlt és magnéziumot is vettem be.

Figyelt kérdés
Néha erősebb görcseim vannak, néha nyomást érzek a hüvelyemben. Baj van???? Induljunk a kórházba??? 24 hkm
2014. márc. 16. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen induljatok. Velem is ez volt 21 hetesen, meg is indult a szülés. Majd írj.
2014. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Indulj nekem is így indult meg 30+6 naposan, már nem bírták visszafordítani minden perc számít magnéziumot vegyélbe ha van otthon sok szerencsét :D
2014. márc. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A meleg víz nem tesz jót. Irány a kórház.. Szurkolok, hogy minden oké legyen.
2014. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

na, ha baj van, akkor a meleg fürdővel megkoronáztad. Nem szabad! Beindíthatja a szülést! Azóta hogy vagy kérdező? Voltál orvosnál? Remélem jól vagytok!

28hkm

2014. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szorítok hogy minden oké legyen
2014. márc. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy bent kell maradnia minimum 1 hétig.
2014. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
sziasztok. bent vagyok a korházba, kapok infuziot és tüdö érlelőt. löszönöm jogy irtatok
2014. márc. 16. 20:55
 8/13 anonim ***** válasza:

Minél előbb kórház!

De nekem ugyanez volt a 24. héttől szintén. Bent tartottak 3 napig, teljesen zárt volt a méhszáj, baba tökéletesen volt, de sajnos én ilyen keményedős, görcsölős típus voltam. Napi 3X2 magnerotot kellett szednem a végéig, szinte állandóan voltak keményedéseim és apróbb görcsök. Emiatt többször is voltunk ügyeleten, kórházban. Végül a 37. héten kezdett csak el nyílni a méhszájam, és 39+4-en született meg a kislányom. Azóta már 15 hónapos és most vagyok 6 hetes, ugyanerre számítok. 50 kg vagyok, kis vékony, valószínű végig annyira feszült a hasam, nem nagyon fért el a baba.

Kívánom, hogy veled minden rendben legyen!

irj majd!!!!

2014. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hú kérdező, nagyon szorítok nektek. Doki mit mond?
2014. márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

4-esnek:

a meleg víz nem indít be szülést!!! A dokik és a szülésznők a kórházban azt mondták (3 hétig feküdtem benn, egy hete "szabadultam"), hogy ha fájásaid vannak, a meleg víz elmulasztja őket, ha csak jóslók, és felerősíti őket, ha szülési fájások. Annyi, hogy a meleg víz lepényleválást okozhat, ezért nem szabad nagyon meleg vizet hosszabb ideig a hasadra engedni, vagy kádfürdőzni benne, amíg még zárt a méhszájad. ugyanis nyitottnál, már kádfürdőtzni sem szabad :)

kérdező, neked spk sikert, és írj, hogy mi van!!!

2014. márc. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!