Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen mensi szerű görcsök...

25 hetesen mensi szerű görcsök+haskeményedés, meddig várjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 25 hetes kismama vagyok, kb egy órája elkezdtem görcsölgetni, semmi rendszer nincs benne hol gyengébb, hol erősebbek. Bal oldalon kisugárzik a derekamba is. Az éjszaka nagyon rosszul aludtam, bár nem tudom megmondani hogy mitől, valahogy sehogy nem volt jó. Az előbb bevettem egy magnéziumot, hogyan tovább? Meddig várjak? Mikor kéne hogy elmúljon? Nem tudom számít e de tegnap óta elég keveset mozog babó... :/ Kicsit megijedtem, írjatok! :(
2014. márc. 16. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire vársz? Ez természetes lesz még ilyen nem egyszer. Szedj több magnéziumot és pihenj le.
2014. márc. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél be még magnéziumot. Milyet szedsz?
2014. márc. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy magnéziumot???Minimum 2000 mg-ra van szükséged, de simán előfordulhat hogy többre, úgyhogy ha nincs otthon elég küldd el a párodat gyorsan a patikába Magnerotért vagy Magnesi citritiért és legalább 2x2-t vegyél be belőle, hogy ne legyen semmi baj.
2014. márc. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2500 mg magzézium van bennem most összesen, de még mindig változatlan a helyzet :(
2014. márc. 16. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is a 25.héten járok. Én szerintem a front miatt van. Nekem a 17.héten voltak görcsök,keményedések,akkor napi 3x2 Magne B6-ot kellett szednem,és vérnyomáscsökkentőt,1 hete már csak a gyógyszert szedem,mert elmúltak a görcsök és a keményedések is.

Az első terhességem alatt a hidegfront viselt meg nagyon (hidegfront alatt indult meg a szülés is). Tegnap ugye az jött és kutya bajom volt,ma meg jön a meleg,már reggel alig akartam felkelni az ágyból,életkedvem nulla,be is keményedtem és a fejem is fáj,nagy nehezen kimásztam a konyhába és vettem be 2 magnéziumot és kezdek jobban lenni,de mondjuk számítottam is arra,hogy ma ilyen leszek,mivel 25 hét alatt már 2x landoltam éjszaka kórházban és mind a kétszer melegfrontnál. Nekem lusta a babám,de tegnap óta annyit mozog,hogy jaj,egyedül éjszaka van pihi :) Ne aggódj,nincs semmi baj! Pihenj sokat,és szedd a magnéziumot

2014. márc. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem értem, tegnap egy hasonló kérdésnél mindenki azonnal kórházba küldte a kérdezőt, ő be is ment és bent fogták.

Én elmennék orvoshoz, az biztos.

Hogy vagytok, kérdező? Remélem, rendben.

2014. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!