Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha nincs meg a gyakori...

Otiszka76 kérdése:

Baj ha nincs meg a gyakori pisilesi inger 6-7 hétben?

Figyelt kérdés
Baj ha nincs meg a gyakori pisilesi inger 6-7 hétben?Át alszom az éjszakát anélkül hogy elkenne menyek a vécére?Ez vajon gond?

2014. márc. 17. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:

én a 34. hétben vagyok, még mindig átalszom az éjszakát..és napközben sincs gyakori pisiési ingerem.

de a 6-7. hétben mitöl lenne az?

2014. márc. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tuti nem gond. ez is egy terhes tünet, van kinél jelentkezik van akinél nem...de örülj neki mert szörnyű dolog. elmész wc-re, visszamész tv-ni és 5perc múlva megint kell :) tehát ne hiányold :)
2014. márc. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat izgatom magam mert a tavaly volt egy missed ab...tehát veszitetem..és azzal a terhességnél olyan is volt egy éjszaka kétszeres voltam a wc...most egessz más...Sajnos bennem van hogy nehogy úgy járjak megint,nagyon próbálok pozitívan hozza alni...de mindig ott van a gondolat nincs e baj..
2014. márc. 17. 08:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, nekem a 6. héten még nem volt meg ez az állandó pisilés, de utána következő hetekben elkezdődött, és elég sokáig nem hagyott rendesen aludni, ha jól rémlik, úgy a 12. hétig. Engem nagyon meglepett, én azt hittem, csak a nagy hasnál vannak ilyen tünetek, nem számítottam rá a terhesség elején.
2014. márc. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 33. hétben járok, de nem vettem észre, hogy többet pisilnék, mint korábban. A több pisilés max attól van, hogy többet is iszom.

Szóval nem, nem baj, hogy nem mész gyakrabban.

2014. márc. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2014. márc. 17. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!