Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este úgy mocorgott a...

Tegnap este úgy mocorgott a babócám, hogy hullámszerűen pisilési inger jött rám! Normális ez?

Figyelt kérdés
Lehetséges,hogy a húgyhólyagomat rugdosta?Elg kellemetlen érzés volt!27.hétben vagyok.Persze rögtön megijedtem,hogy nem e koraszülés lesz.De mára már elmúlt szerencsére!
2008. máj. 27. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

nekem volt már olyan is, hogy nemtudtam már mit pisilek ki:)

mozognak ők a legelképzelhetetlenebb helyeken:D

31hetes kismama, boldog babavárást

2008. máj. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát nekem is volt ilyen szerintem a baboca akkor rajta tanyált a hólyagomon....:D

De ez természetes teljesen!

2008. máj. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez mostanában velem is többször előfordult.

33 hetes kismami

2008. máj. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a munkahelyem jött rám.Kimentem mosdóba,még vissza se értem,siettem ki,mert azt hittem bepisilok,és én is úgy éreztem mintha a hólyagom lenne a picikém focilabdája,és ez pár órán keresztül így volt.Ki-be rohangáltam a mosdó meg az iroda között,munkatásraim meg csak röhögtek rajtam.

De úgy fogtam fel hogy én kibírom,csak neki legyen kényelmes,meg érezze jól magát!Az a legfontosabb.MOst sokmindent el kell viselni az érdekébe,de én örülök neki!

Boldog babavárást!

23 hetes kismama

2008. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam rendszeresen előfordul, hogy egyik pillanatról a másikra úgy érzem,hogy mentem bepisilek. Pár perc alatt elmúlt eddig szerencsére. Volt, hogy megkértem, hogy menjen arréb és így csak 5 percig tartott az egész. Csak elég kellemetlen mikor egy áruház közepén jön rá az emberre, nem tudok olyankor megmozdulni sem. Volt, hogy úgy telefonáltam az 100 méterre előttem járó párom után, hogy azonnal jöjjön vissza, mert nem tudok megmoccanni..:-)))
2008. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!