Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyákdugó milyen állagú...

A nyákdugó milyen állagú lehet? És csak egyszerre jöhet ki?

Figyelt kérdés
Kocsonyás.nyúlós?Én 2 napja barnázom.Nincs görcsöm,semmi panaszom.38+4 km
2009. dec. 15. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém átlátszós volt, és ragadós. Nem egyszerre jött ki, így nem volt véres sem, viszont utána kezdett szivárogni a magzatvíz is. 5 napra rá szültem.
2009. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is több részletben távozott a szülésem napján, barnás volt nekem is, igen. Annak megjelenésével fájások is lettek (hajnalban kezdődött), addig még csak jóslóm sem volt és a nap végére már egyre erősebbek voltak. Mior már a combomig hasított a fájdalom a derekamból, és helye közel 10 percenként, akkor már tudtam, hogy idő van. Kádban nem múlott, így biztos voltam benne, hogy nem jósló, s nem sokkal rá megszületett a lányom:) Várd a fájásokat és figyeld, szorítok! Még ez eltarthat akár két hétig is, szokták mondani, de ez mindenkinél másképpen zajlik.
2009. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem reggeli vizelettel jött ki, egész nap semmi problémám nem volt, este 22.00. kor elfolyt a magzat víz és indultunk a kh-ba. Reggel hajnali 4.45 -kor megszületett a kislányom.
2009. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!