Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17+1 hetes vagyok,2 hete...

17+1 hetes vagyok,2 hete erzem mozogni, masodik Gyermekunk lenne. Eddig mindennap ereztem hajnalban vagy este a picit most meg eltunt 4. Napja. Mit csinaljak, hogy mocorogjon vegre?

Figyelt kérdés

Tegnap kolaztam csokiztam, ma reggel kave (sose iszom ilyeneket) csiposet ebedeltem, pocak csesztetes lokdoses, de semmi... Holnap mehetek a dokimhoz, de mar tuti, hulyenek nez... Ma a telefonban azt mondta, hogy van olyan aki meg ilyenkor boven nem is erzi a picit es lehet belmozgas volt (rutinos vagyok... Nem tevesztem ossze a belmozgast a magzatmozgassal)

Eleg panikolos vagyok mar, ez a 4. Terhessegem es sokkban vagyok, hogy nehogy vele is baj legyen!


2014. márc. 17. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:

"masodik Gyermekunk lenne"


WTF?? Mi az hogy LENNE?


Egyébként ha úgy érzed gond van akkor menj kórházba.

2014. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

-.-"


Tudtad ertelmezni ugy sejtem...

Ha vetted a faradtsagot vigig olvasni a kerdesem...


A lenyeg az, hogy ki mivel veszi ra a picit a mocorgasra....

Ha holnapig nem ad jelet dokinal kezdek reggel 8kor. Fiam is sokszor tunt el 34. Hettol nem is mozgott semmit csak mikor csuklott, 2 naponta uh-on voltam a 42. Hetig...

2014. márc. 17. 17:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Igaz, nekem az első babám, de a 16. héttől éreztem. Én is tiszta pánik voltam, ha nem éreztem 2 napig. Ilyenkor meghallgattam a szívhangját, de ahhoz szerintem nagyobb bátorság kellett (párom megígértette velem, hogy nem esem kétségbe, ha nem lesz meg a szívhang egyből).

Szerintem az az igazság, hogy mocorog a babád, de olyan helyen, ahol nem érzed. Olyan jól el tudnak ám bújni, hogy le a kalappal. :) Biztos vagyok benne, hogy minden rendben van Veletek. Egyébként a lepényed hol tapadt meg, mellső falon? Mert akkor pláne ritkábban érezni. Én a 20. hétig a köldökömtől lefele csak enyhe cirógatást éreztem, azt is csak akkor, ha nagyon figyeltem.

Nálunk a csoki vált be, illetve ha fekve iszom. Érdekes módon, akkor egyszerre bejelentkezik, de pl. most a szőlő váltotta ki a rúgásokat.

Ma kb. délután 2-ig én sem éreztem a mozgását, pedig már nagyobbacska, 24 hetes.


Minden jót Nektek!

2014. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

En is fel oraja neztem meg a szivhangjat a babamnak,mert 2 napja nem erzem a mozgasat.18+2 vagyok,harmadik baba...

Ne aggodj,ugy latszik csak kicsit lustabbak most!Minden rendben van!!

2014. márc. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat Nektek is! :)

Nekem a szivhanghallgatoval sose jott ossze megtalalni...

Fiam hasznalja mert tetszik neki ahogy ver a szive es mondogatja hogy bim-bum bim-bum...

Lehet csak lustacska.

Egyetlen egy mozdulatot ereztem tole este es nem tobbet...

Hatso fali a lepeny! Fiammal elsofali volt es 14 hetesen ereztem mar Ot! Mindenki azt mondta, hogy kizart mert tul pici es 18. Heten mar gondolkoztam, hogy na azert a beleim igy sose mozogtak es tuti nem az!

2014. márc. 18. 07:28
 6/9 A kérdező kommentje:
Na! Bejelentkezett veegreeee!!! :D
2014. márc. 18. 11:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Na latod!!!! Asszem par het mulva mar orulnenk 1-2 ilyen nyugisabb napnak...
2014. márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugye- ugye? :)

Nem mindig lehet őket "becsapni" egy kis kólával meg ilyesmikkel. Ha nekik éppen napokig aludni támad kedvük, akkor semmi sem tartja őket vissza. :)

3-as voltam.

2014. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igazatok volt szerencsere :))

Koszi a nyugtatast! :)

2014. márc. 19. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!