Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kiirt napon hany hetesek...

A kiirt napon hany hetesek voltatok pontosan? Ha jol tudom nem mindenki a kiirt napon 40+0 hetes? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

?! :)


Menstruáció szerint a kiírt napon 40+0 hetes vagy.

Ez ugye adott.

Ha a 12. hétig terminust módosítanak, akkor ha mondjuk 5 hetesnek gondoltad a terhességet, de kiderül, hogy 7 (mint pl. nálam), akkor módosul a kiírás, de az is, hogy hanyadik hétben jársz, így a kiírt napon éppen ugyanúgy 40 hetes vagy.


És még ez sem jelent semmit az égegyadta világon, mert kb. a gyerekek 4% születik a kiíráskor.

2014. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt amúgy én sem nagyon értem hogyan számolják. Én 40+1 leszek a kiírt napra. De barátnőm 40+3 volt. Neked mennyi?
2014. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En mar szultem. 40+4 hetes voltam a kiirt napon. Csak most igy utolag jutott eszembe, hogy csak nalam nem egyezett-e a ket nap.
2014. márc. 17. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a kiírt napon 40+1 hetes leszek, fogalmam sincs, hogy számolták. (De nekem módosítva lesz a kiírás, mert 2 héttel nagyobb a babám, mint gondoltuk.)
2014. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem tudom mi az oka a lepontozásnak. A kiírás napját 40+0. hét napjára adjuk meg. Szülésznő vagyok, a férjem orvos, egyikünk sem tudja a kiírt napot máshogyan értelmezni, mint úgy, hogy a betöltött 40. hét.
2014. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!