Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy kapcsolatban voltatok, de a párotokon kívül kb mindenki érdekesebb mint a párotok?

Figyelt kérdés

Olyanok is felkeltik az érdeklődéseteket, akikről tudjátok, hogy úgy sem lenne belőle kapcsolat, mert az "elvárásaitoknak" nem felelnek meg. pl túl öreg, túl fiatal, túl buta;

mégis érdekesebb mint a párod.

Volt már ilyen? Mi volt végül? Így utólag visszagondolva, hogyan kellett volna döntened?


2014. márc. 7. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyenben vagyok..... És hát, nem tudom, de lehet, hogy csere lesz..
2014. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Egy jó ideje én is ezt érzem. Hogy nincs értelme.

Azért szívesen fogadom a további válaszokat!

2014. márc. 7. 21:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szakítás előtt álló kapcsolatban.
2014. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3-as

Meddig húztátok-halasztottátok így, míg vége nem lett? Ki mondta ki, hogy vége? Aki nem érezte kapcsolatnak, vagy a másik fél, aki megunta, hogy nem szeretik?

2014. márc. 7. 21:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy boldog, akkor szakíts. És ne csald meg! Inkább szakíts, minthogy megcsald!
2014. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
régebben sokszor előfordult ilyen velem,és mindig éreztem,hogy ez így nem frankó,vége is lett azoknak a kapcsolatoknak. a mostani párom mellett sosem éreztem ilyet.
2014. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdekes módon a jelenlegi kapcsolatomban én sem érzek ilyesmit,viszont előtte volt ilyen.Hosszú,többéves,komoly kapcsolat volt,de a vége felé már szinte fuldokoltam benne úgymond.Szerintem az iylen érzések benned jelzik egy párkapcsolat halálát.
2014. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 4, az egyiknél sajnos még "kezdő" voltam, szóval addig húztam a dolgot, amíg meg nem csaltam. Utána jöttem rá, hogy bizony nekem nem kell ez a srác, ha képes voltam megcsalni. Én szakítottam.


Egy másik kapcsolatomnál meg iszonyat hisztis volt a barátom, és a végén anynira elegem lett belőle, hogy azon kaptam magam, nem is érdekel, hogy itt sír nekem, és az se hogy mit mond. Ott időben észbekaptam és dobtam.

2014. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Valamelyikőtöknél volt úgy, hogy már együtt éltetek, és utána szakítottatok?

Hogy volt a kiköltözködés? Szakítás után mennyi idővel?

2014. márc. 8. 11:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Az egyik volt pasim együttélt a barátnőjével, és pénteken szakítottak, vasárnap költözött a csaj.
2014. márc. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!