Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12 hetes kombinált tesztet...

A 12 hetes kombinált tesztet a Maternityben ajánlotta az orvosom. Van valakinek véleménye róluk?

Figyelt kérdés
köszönöm
2014. márc. 19. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon kedvesek,alaposak,nekem náluk volt egy nagy műtétem.Maximálisan megbízom bennük.Ugyan vidéki vagyok,de ha tehetem,náluk is fogok szülni.Előfordulhat,hogy várnod kell majd kicsit,de hol nem?:-)
2014. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ők csinálták. Igen, szinte minden vizsgálat előtt várni kell, viszont barátságos a környezet, kedvesek, alaposak. Maximálisan biztonságban érzem magam velük. A levett vért elemzésre a Magzati Diagnosztikai Központba küldték, a szonográfusuk pedig hasiultrahanggal alaposan megméricskélte a babát. Megkérdeztem, mit gondol, fiú lesz-e vagy lány. Fiút mondott, és igaza lett! Ami nem elég pozitív az az, hogy nem küldik el az eredményeket, hanem nekem kell rájuk telefonálnom, hogy meg van-e és legyenek kedvesek átküldeni e-mailben, valamint nem csinálnak ultrahangos fotót, ha csak nem kérem külön. A Telkiben is jártam már párszor, ott nem kell várni, körülötted forog a világ, kapsz ultrahangos fotókat kérés nélkül és egyből küldik az eredményeidet e-mailben, de ott nem volt szimpi az orvos, akihez jártam, így kötöttem ki a Maternityben. Szeretnék náluk szülni, úgy érzem jó kezekben leszek, de ez majd csak utólag derül ki!

Üdv, egy 29 hetes kismama

2014. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!