Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is voltak ilyen tünetei...

Nektek is voltak ilyen tüneteitek?

Figyelt kérdés
Még csak gyanakszom terhességre de az is lehetséges,hogy valami más dolog van a háttérbe.Eléggé fáj a hátam meg szurkál a hasam alja hányingerem is van.Meg nagyon kívánom a páromat,ami azért eddig nem volt ennyire jellemző,és állandóan sajtos dolgokat is ennék.Tesztet még nem vettem,de holnap terveztem venni.Tudom hogy nem vagytok orvosok nem tudhatjátok,de szerintetek gyanakodhatok babára??
2014. márc. 19. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, drukkolok :) én ma teszteltem negatívat... :(
2014. márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom,remélem,hogy siker van :D Sajnálom,hogy negatív volt a teszted,remélem osszejon majd neked is minél előbb. Drukkolok én is nagyon hogy sikerüljon neked/nektek.
2014. márc. 19. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!