Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. hét elején gyakori keménye...

18. hét elején gyakori keményedés és fájdalom mennyire normális?

Figyelt kérdés
Nincsenek görcsök, inkább tompa és szúró fájdalom a hasam két oldalán, ami két napja egyre gyakoribb, mindegy, hogy mit csinálok.
2014. márc. 20. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyúlnak a szalagjaid, ez a szúró fájdalom, pár napon belül elmúlik, majd újból előjön, és így tovább. Keményedésem nekem is gyakran volt a 20. hét előtt (olyan is volt hogy egy órán belül 4-szer, éjszaka, fekve, megijedtem hogy szülök de szerencsére nem). Sok-sok magnéziumot szedj amíg ilyen "keményedéses" időszakod van, én pl 3000 mg körül szedtem (3x2 Magnerot), kb 2 hét alatt annyira enyhültek a keményedések hogy 2x1, 3x1 Mg is elég, azt is csak elővigyázatosságból szedem. Azért az orvosodat kérdezd meg, de szerintem ő is a Mg-ot fogja ajánlani. 32 hkm
2014. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szedek MagneB6-ot már egy ideje. Most emeltem fel 3*2-re, de nem veszem észre, hogy használna.Sajnos a pihenést nem mindig tudom kivitelezni, mert van két nagyobb ikerlányom, és ők még aligha értik meg :)Emellett még fent is lakunk a harmadikon, és már most alig bírom, pedig a java még hátra van :/
2014. márc. 20. 09:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Szedj magnerot tablettát nekem se használt már a magne B6 a dokim ajánlotta. Nagyon jó nme keményedek annyit. Én 20 hetes vagyok az elmúlt 2 hétben sokat keményedtem,nőtt is látványosan a hasam. Ez normális. amennyit tudok pihenek de nekem is van egy 19 hónapos örökmozgó fiam és mi is a 3. emeleten lakunk..Amikor alszik délben próbálok akár csak 15 percet is de kinyújtózva pihenni. Tedd ezt te is!Jó egészséget nektek!
2014. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!