Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor a keményedés...

Most akkor a keményedés (fájdalom nélkül) is jóslónak számít?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Számíthat annak, ha azonos időközönként van, és legalább 40-60 másodpercig tart egy.

Van, akinek így indul, aztán később a fájdalom is felerősödik (igen-igen ritka esetben nem érez csak fájdalmat a kismama).

2011. jan. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amiről te írsz, azok már a szülési fájások nem?

Kezdek összezavarodni...

2011. jan. 30. 00:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Jajj, kicsit késő volt, ne haragudj!


Igen, kissé összekevertem (pedig már kétszer szültem :o)

A sima keményedést én nem nevezném jóslónak. Én második babával már a 20. héttől keményedtem rendszeresen a végéig.


Tehát a keményedés nem jósló.

A jósló az keményedés+fájdalom, ami nem rendszeres és max. 20-30 mp egynek a hossza, és amir elsőre írtam, az a fájás valóban.


Viszont azt érdemes tudni, hogy ez a "klasszikus felállás".

Van, akinél pl. a rendes fájások sem jönnek perce pontosan, hanem mondjuk 2-5-7 percenként váltakoznak, vagy ilyesmi.


Biztosan fel fogod ismerni.


Hányadik hétben jársz?


A keményedés simán nem gond, így készülődik a méhed. Ha éltek még házas életet, orgazmuskor is erősen be tud keményedni, de ez nem baj.

2011. jan. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm! Nekem is a 21. héttől vannak keményedések. Most járok a 34 - 35. hét között, de keményedés + fájdalom még nem volt. Az orgazmusos keményedés ismerős... :)

Amúgy 1. baba lesz.


Szép napot Neked!

2011. jan. 31. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!